Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills

Go down 
+6
ozzyzard
Boyka
Blind
Czeko
Damexior
Promyczek
10 posters

Co chcecie zmienić?
W pvp uderzać tylko w zaznaczoną osobę
[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_lcap20%[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_rcap
 20% [ 29 ]
Wzmocnić dmg z explosion
[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_lcap10%[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_rcap
 10% [ 15 ]
Osłabić dmg z One Hand Kamehameha
[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_lcap10%[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_rcap
 10% [ 15 ]
Wzmocnić czar regeneration
[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_lcap9%[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_rcap
 9% [ 13 ]
Zmniejszyć exth po zanzokenie
[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_lcap11%[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_rcap
 11% [ 16 ]
Wzmocnić czar Ten Times Kamehameha
[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_lcap10%[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_rcap
 10% [ 14 ]
Zmniejszyć zasięg Eletric Death Ball
[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_lcap5%[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_rcap
 5% [ 8 ]
Zwiększyć range Balli
[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_lcap7%[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_rcap
 7% [ 10 ]
Zmniejszyć exp stage
[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_lcap4%[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_rcap
 4% [ 6 ]
Zwiększyć zasięg poruszania się mobów
[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_lcap14%[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Vote_rcap
 14% [ 21 ]
Wszystkich Głosów : 147
 

AutorWiadomość
Promyczek
Helper (Trial Tutor)
Promyczek


Posty : 124
Reputacja : -3
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyPią Sty 04, 2013 4:41 pm

Witam wszystkich.

Chciałbym się dowiedzieć co byście chcieli naprawić w profesjach i które z nich należy poprawić waszym zdaniem.



Proszę również komentować swoje wybory, bo na tej podstawie władzą będzie to sprawdzała. Wypowiedzi mają być sensowne i aby uniknąć spamu proszę o edytowanie swoich postów. Jeśli posty nie będą edytowane gracze zostaną zwarnowani.


Za kilka dni będziemy z LAronem i resztą władzy dyskutować na temat zmian, które zaproponujecie i otrzymacie odpowiedź w tym temacie.

W tym temacie proszę graczy tylko o opinie a nie dyskutowanie na ten temat.


Ostatnio zmieniony przez Promyczek dnia Pią Sty 04, 2013 4:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Promyczek
Helper (Trial Tutor)
Promyczek


Posty : 124
Reputacja : -3
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyPią Sty 04, 2013 4:42 pm

Wybrałem uderzanie w tylko 1 osobę podczas PVP, moim zdaniem urozmaici to nasze walki.
Powrót do góry Go down
Damexior
Gracz
Damexior


Posty : 7
Reputacja : 1
Dołączył : 27/12/2012
Płeć : Male
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyPią Sty 04, 2013 4:56 pm

Wybrałem wzmocnienie explosion, jednak uważam że nie koniecznie zwiększyć damage, lecz zmniejszyć ilość hp zabieranego przez tą technikę.
Powrót do góry Go down
Czeko
Gracz
Czeko


Posty : 44
Reputacja : 0
Dołączył : 27/12/2012
Płeć : Male
Skąd : masz tyle level'a?;o
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyPią Sty 04, 2013 8:07 pm

Nie wiem po co dodajesz nie które rzeczy jak były one poruszane już i wiesz, że będą poprawione ; >

Zwiększyć range Balli

Wybrałem tylko wyżej bo tego nie widziałem Smile
Powrót do góry Go down
http://uTygryska.eu
Blind
Gracz
Blind


Posty : 6
Reputacja : 0
Dołączył : 03/01/2013
Płeć : Male
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyPią Sty 04, 2013 8:35 pm

Moim zdaniem można byłoby zmniejszyć zasięg z Eletric Death Ball ale zwiększyć obrażenia.

Sugeruje, żeby podniesione obrażenia były proporcjonalne do obniżonego zasięgu. ;p

Myślę, że balans postaci to nie jest zły pomysł. ;p


Ostatnio zmieniony przez Blind dnia Pią Sty 04, 2013 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Boyka
Gracz
Boyka


Posty : 115
Reputacja : -13
Dołączył : 16/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Poznań
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyPią Sty 04, 2013 8:37 pm

takie ankiety na temat spelli sa bezsensu bo kazdy bedzie chcial ulepszyc swoja profesje.
ale to o pufaniu potoworkow, zanozo, zaznaczani w pvp i stage bym tylko zostawil
Powrót do góry Go down
ozzyzard
Gracz
ozzyzard


Posty : 14
Reputacja : 0
Dołączył : 28/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 32
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyPią Sty 04, 2013 9:34 pm

Ok a więc tak:
W pvp uderzać tylko w zaznaczoną osobę - spoko, bo w db otsach obrażenia obszarowe są na tyle duże, że ataki obszarowe w dużych "team fight'ach" robią za duży rozpierdol.
Wzmocnić dmg z explosion - ciekawa kwestia bo explo na tym servie jest śmieciowym spellem, zabiera dużo hp i bije tyle samo co każda inna postać to należy zmienić jak najszybciej wg. mnie bo vegeta i cell dużo na tym tracą.
Osłabić dmg z One Hand Kamehameha - no bije całkiem nieźle ale gohan ma tak mało hp więc coś za coś :p
Wzmocnić czar regeneration - kto to tutaj wstawił? I po co? Gran aura leczy całkiem nieźle więc wzmocnienie regena jest wg. mnie idiotyczne.
Zmniejszyć exth po zanzokenie - jak najbardziej za, pvp będzie bardziej dynamiczne.
Wzmocnić czar Ten Times Kamehameha - jak na moje oko jest w porządku :p chociaż mogło by bić odrobinę więcej bo ciężko z tego trafić, albo zrobić podobnie jak na innym otsie czyli żeby zabierało więcej ki i też żeby biło więcej ale mimo wszystko, jeżeli pozostanie bez zmian to też będzie spoko bo całkiem fajnie gra się goku
Zmniejszyć zasięg Eletric Death Ball - spell jak dla mnie jest chujowy. Range taki jak genki dama i bije mniej, human nie ma furie więc nie koxi z balla więc moje zdanie jest takie żeby nie zmniejszać range, tylko żeby zwiększyć obrażenia.
Zwiększyć range Balli - absolutnie nie, i tak są już wystarczająco dobre
Zmniejszyć exp stage - nie rozumiem chodzi o to żeby szybciej stage wchodził czy co? xD, ale mimo tego że nie rozumiem to mogę wypowiedzieć się na temat exp stage. Więc aktualny exp stage jest spoko ale zależy jak na to patrzeć, można w miarę szybko się wyexpić ale co do stage'ów tych pierwszych nie mam nic przeciwko, jeżeli chodzi o ostatni stage na 350 to albo żeby zostało tak jak jest albo dać od 300 bo aktualnie można szybko wbić lasta, ale to także urozmaica grę bo jest więcej silnych graczy z którymi można się bić ;]
Zwiększyć zasięg poruszania się mobów - wydaje mi się że powinno się go trochę zwiększyć bo nie da się lurnąć większej ilości potworków żeby szybciej expić, równo znacznie z większym ryzykiem śmierci rzecz jasna Happy Smile

Powyższe odpowiedzi są oczywiście tylko i wyłącznie moim zdaniem.
Powrót do góry Go down
Kaii
Gracz
Kaii


Posty : 2
Reputacja : 0
Dołączył : 04/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyNie Sty 06, 2013 8:02 am

zwiekszyc exe na potki jak i senzu
dlaczego ?
to proste profy z barrier sa zbyt silne, 50% hp i ki co sec + heal z gran aury czyni taka postac niesmiertelna
Powrót do góry Go down
Boyka
Gracz
Boyka


Posty : 115
Reputacja : -13
Dołączył : 16/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Poznań
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyNie Sty 06, 2013 8:38 am

albo zrobic zeby senzu nie mialy exh Big Smile
Powrót do góry Go down
Dudas
Gracz
Dudas


Posty : 41
Reputacja : 1
Dołączył : 26/10/2012
Płeć : Male
Wiek : 30
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyNie Sty 06, 2013 9:48 am

Brakuje poprawa gran aury, ogólnie chodzi mi o leczenie. Teraz nie jest najlepsze.
Powrót do góry Go down
Ponton
Gracz
Ponton


Posty : 2
Reputacja : 1
Dołączył : 03/01/2013
Płeć : Male
Wiek : 28
Skąd : Żarów
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyNie Sty 06, 2013 1:10 pm

Oto mój wybór:
W pvp uderzać tylko zaznaczoną osobę - znacznie zwiększyłoby to powodzenie teamfightów, ponieważ teraz bez założonego wcześniej party ciężko jest się zorganizować.
Wzmocnić dmg z explosion - dużo hp i ki za przeciętny damage, zwiększa to szanse na śmierć na respawnach.
Zmniejszyć exhaust po zanzokenie - oczywiście! bez tego pvp pozostanie w pewnym stopniu "drętwe"
Zwiększyć zasięg poruszania się mobów - ciężko jest porządnie expić, gdy po zlurowaniu np. 4 mobów, niektóre zaczynają już puffać.
Powrót do góry Go down
AleEks
Gracz
AleEks


Posty : 6
Reputacja : 0
Dołączył : 03/01/2013
Płeć : Male
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills EmptyNie Sty 06, 2013 6:16 pm

Wybrałem wzmocnienie dmg z explosion, ale jak już gracz Damexior wspomniał, nie chodzi tu raczej o zwiększenie dmg, lecz bardziej zmniejszenie ilości zabieranego hp. W ankiecie niestety nie zaznaczyłem,ale także dobrym pomysłem jest :
-Zwiększenie zasięgu poruszania się mobów
-
W pvp uderzać tylko w zaznaczoną osobę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills   [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills Empty

Powrót do góry Go down
 
[Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» bug zanzoken aka gohan i niektóre profesje
» [Ankieta] Balans postaci.
» [Ankieta] Bronie / Weapons
» [Ankieta] PVP System na serwerze
» Magic turban quest Ankieta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Ankiety-
Skocz do: