Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 Nine West unban

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
NineWest
Gracz
NineWest


Posty : 19
Reputacja : 0
Dołączył : 28/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Nine West unban Empty
PisanieTemat: Nine West unban   Nine West unban EmptyPią Lut 08, 2013 6:38 pm

Pisze w kwestii formalnej tylko, ne chodzi o unbana. Jezeli w regulaminie pisze ze gracz musi odpowiedziec wladzy czy nie jest afk, to oczywistke ale jezeli kazdy noob, osoba ktorej sie nie lubi badz natreci co chwile moga przychodzic i sprawdzac to jest bez senzu, to jest luka w regulaminie. No chyba ze kazdy kamerzysta amator otsowy jest u wladzy. Prosze o wypowiedz wylacznie wladzy, poglady rozrabiakow albo reszty jego rodziny sa nie na miejscu.
Powrót do góry Go down
Promyczek
Helper (Trial Tutor)
Promyczek


Posty : 124
Reputacja : -3
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Nine West unban Empty
PisanieTemat: Re: Nine West unban   Nine West unban EmptyPią Lut 08, 2013 6:46 pm

Więc jeśli nie chodzi o unbana to proszę o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce.


Teraz tak. Może i masz racje co do tego. Jestem podobnego zdania, jednak wiadomo że jak się ludzie nie lubią to się zrobi wszystko aby że tak powiem innego "udupić'. Cóż nie da się niestety zrobić wszystkiego Perfect. Co do tego nagrywania, powiem wam że ja też mam czasem problem tak, ponieważ najpierw niektórzy mnie spamują jakimiś bzdurami... Jakieś wulgarymzy czy co innego. W takim momencie daje tej osobie Ignore i robie screena. Nie jest to dużo ale zawsze masz dowód na to, że nie miałeś jak odpowiedzieć danej osobie.

Co do samego Ciebie, miałem na Ciebie po około 12-15 zgłoszeń dziennie... Każdorazowo Cie sprawdzałem i mi odpowiadałeś. Więc jestem skłonny uwierzyć, że miałeś go w ignore czy coś. Jednak jak wiemy bez dowodów nie da się nic zrobić.



Poczekajmy jeszcze na decyzje LArona.


Proszę o wypowiedź w tym temacie jedynie LArona lub Fresha.



#edit

Rozrabiaka raczej nie. Ponieważ Cieibe znam i sprawdzam. A Nine Westa znam tylko ze zgłoszeń graczy. Nigdy z nim nie rozmawiałem nawet, więc nie jest to tak że traktuje ich inaczej. Poza tym to nie jest odowłanie więc ub nie będzie.


Ostatnio zmieniony przez Promyczek dnia Pią Lut 08, 2013 7:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
NineWest
Gracz
NineWest


Posty : 19
Reputacja : 0
Dołączył : 28/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Nine West unban Empty
PisanieTemat: Re: Nine West unban   Nine West unban EmptyPią Lut 08, 2013 6:57 pm

Co pare minut do mnie ktos pisze albo podbija i cos chce albo mnie sprawdza po jakims czasie to sie staje naprawde nudne, nie mam zamiaru sie zalic. Czesto ogladalem film, patrze kick z antibota wbijam furie transy atakuje i wracam do filmu tym bardziej ze nie widziałem nikogo z włądzy, nie zawsze o 1-2 w nocy ma sie ochote patrzec co ktos do siebie pisz na siłowni. Tyle z mojej strony. Sorki za słaby format teksty ale pisze z fona. Pozdrawiam Happy Smile
Powrót do góry Go down
Rozrabiaka
Gracz
Rozrabiaka


Posty : 46
Reputacja : 0
Dołączył : 05/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki Bijaacz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Nine West unban Empty
PisanieTemat: Re: Nine West unban   Nine West unban EmptyPią Lut 08, 2013 7:04 pm

Niestety muszę się wypowiedzieć.. Promyk- traktujesz ludzi nie równo, jak z kimś piszesz, to już nie sprawdzasz czy boci, a Nine West bocił non-stop. Mogłem go nagrać już wcześniej, bo mnie wkurwiają boterzy, ale dopiero frapsa ściągnąłem jak Stalin napisał Black List.. Nie odbanowuj go LAron, bo zrobisz błąd..


//Ostrzeżenie (wulgaryzm).


@Ciota
Ja na tfój temat w ogóle się nie wypowiem, bo nick mówi sam za siebie.. ;**


Ostatnio zmieniony przez Rozrabiaka dnia Sob Lut 09, 2013 9:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Nine West unban Empty
PisanieTemat: Re: Nine West unban   Nine West unban EmptyPią Lut 08, 2013 7:08 pm

Prosta sytuacja, podchodzi jakiś gracz aby cię nagrać. I Pisze "NineWest, jesteś ?", "NineWest, nagrywam cię!" ty w takiej sytuacji dajesz mu do zrozumienia że nie chcesz z nim pisać i mówisz "Jestem, nie pisz do mnie, nie mam ochoty z tobą rozmawiać." kłopot zażegnany.

Jeżeli taka osoba cię będzie nękać zawsze możesz zgłosić to na forum pod zarzutem:

Cytat :
3) Powtarzanie wypowiedzi na czacie (spam) - ban 5 dni.

Pozdrawiam
LAron
Powrót do góry Go down
NineWest
Gracz
NineWest


Posty : 19
Reputacja : 0
Dołączył : 28/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Nine West unban Empty
PisanieTemat: Re: Nine West unban   Nine West unban EmptyPią Lut 08, 2013 7:16 pm

Zwrocilem uwage na luke w regulamienie, ban mi nie robi roznicy. a co do rozrabiaki to chilluj bo zlosc pieknosci szkodzi. Smile
Powrót do góry Go down
ciota
Gracz
ciota


Posty : 21
Reputacja : 0
Dołączył : 26/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Nine West unban Empty
PisanieTemat: Re: Nine West unban   Nine West unban EmptySob Lut 09, 2013 9:46 am

huehusauhsa nie moge sie powstrzymac nie piszac tego.
ja do ciebie rozrabiarka nic nie mam ale ladny z ciebie pojeb skoro wbiles 140 as bez bota hahahahahahahahaha ze cie kurwa oczy nie bola hsuahsuha
Powrót do góry Go down
NineWest
Gracz
NineWest


Posty : 19
Reputacja : 0
Dołączył : 28/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Nine West unban Empty
PisanieTemat: Re: Nine West unban   Nine West unban EmptySob Lut 09, 2013 11:38 am

najwiekszy hipokryta na serwerze, pewnie tutora chce dostac
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Nine West unban Empty
PisanieTemat: Re: Nine West unban   Nine West unban EmptySob Lut 09, 2013 12:09 pm

Zamykam, zbędny spam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nine West unban Empty
PisanieTemat: Re: Nine West unban   Nine West unban Empty

Powrót do góry Go down
 
Nine West unban
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» unban mtk ...
» [Unban] Michaelo, Szaleniec
» [Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
» [Macro use] Nine West
» Domek w West City [BUG]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Czarna Lista :: Odwołanie od kar-
Skocz do: