Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 Sugestia-Zbiorowe

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
tofikof
Gracz
avatar


Posty : 13
Reputacja : 0
Dołączył : 13/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptyPon Sie 13, 2012 11:56 pm

*Power down - nie powinien zabierać 100% ki ponieważ profki z okresowymi transami nie mają szansy tak efektywnie trenować ki jak stałe.

*Karma - Na bad karmie zdecydowanie nie powinien spadać ki lvl a przynajmniej nie w aż takim stopni gdzie mając 20 % bad karmy spada po 10 lvl i 10 ki na 35 lvlu.

*Train Points - chociaż minimalne przyspieszenia trenowania na bierzni a na hantli moim zdaniem powinno wzrastać str, sword i ki blasting również bo jest to niesprawiedliwa opcja dla użytkowników gloverów.

*Exp- Zmiana expu różnych potworków w dużym stopniu ( większość daje podobną ilość punktów doświadczenia a dobre monstery nie dają tak naprawdę sporo więcej także nie oplaca sie expić na lepszych)

*Speed- naprawde mega dokuczliwą opcją jest naprawdę powolne chodzenie na samym początku gry aż do bukujutsu (niestety wyrobienie tp na bukujutsu nawet jeśli można je użytwać na 15 lvlu jest praktycznie niemożliwe na bieżni)

*Rage - nie da sie praktycznie nabic po transie nie ma takiej po prostu możliwości tak szybko spada że co by się nie robiło to nie da rady nabić Very Happy

Jak jeszcze coś wymyśle będę dopisywał Razz
Powrót do góry Go down
Fresh
Twórca Serwera
Fresh


Posty : 79
Reputacja : 0
Dołączył : 06/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptyWto Sie 14, 2012 12:36 am

Dobry pomysł. Czekam na więcej sugestii, żebym mógł się co nieco więcej wypowiedzieć. Przyklejam temat Smile

Co do Train Points - już to zostało poprawione po tym restarcie dokładniej 14 sierpnia , czyli dziś Smile
Powrót do góry Go down
https://dbredemption.forumpl.net
tofikof
Gracz
avatar


Posty : 13
Reputacja : 0
Dołączył : 13/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptyWto Sie 14, 2012 1:40 pm

*Train Points - w dalszym czasie nie da sie nawet dobić 100 tp a co dopiero mówić o wymarzonym 120 tp pozatym niektóre itemki tone nie działają tzn. nie dodają tp.

*Pieniądze - ogólnie w grze bardzo ciężko o pieniądze a jak już zdobędzie sie pieniądze to senzu są strasznie drogie i nikt ich nie kupuje (ludzie się ze mnie śmiali że kupilem 4 xD)

*Kaioken - ma zdecydowanie przesadzone exh bardzo łatwo jest złapać przez to dead'a bo nie można sie uhać

*Gran aura (Gohan) - jak wiadomo gohan jest magiem i strasznie ciężko z małą ilością hp robić coś innego niż sie tylko leczyć niestety kiedy chcesz zaatakować często wbija też jakiś długi exh że również bardzo łatwo jest paść

*Black Glover - prawdopodobnie ma zaniżone staty 7 na 5 to bardzo mało Very Happy
Powrót do góry Go down
tofikof
Gracz
avatar


Posty : 13
Reputacja : 0
Dołączył : 13/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptyWto Sie 14, 2012 1:56 pm

Właśnie dostałem bana za wszystko jasne ignorowałem gracza i mu nie odpisywałem kiedy mnie wyzywał od kurwy zabiłem go i dostałem bana do 21 Razz także koniec z moimi błyskotliwymi pomysłami Very Happy
Powrót do góry Go down
Fresh
Twórca Serwera
Fresh


Posty : 79
Reputacja : 0
Dołączył : 06/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptyWto Sie 14, 2012 3:48 pm

Co do senzu , mają być rarytasem. Masz oprócz nich tsuful potiony które respią manę.
Train Points już zostały poprawione w 100%.
Powrót do góry Go down
https://dbredemption.forumpl.net
tofikof
Gracz
avatar


Posty : 13
Reputacja : 0
Dołączył : 13/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptyCzw Sie 16, 2012 3:03 pm

*Ball - energy balle nie powinny lecieć rzadziej niż sayian glovery dlaczego niby postacie dystansowe maja byc pokrzywdzone ?? i tak jest mała różnorodność balli i nie ma z kąd ich lootować (2 godziny siedze już na h anhi i nic nie droplo balli)(W tej chwili nabilem juz 31lvli na 300 i dalej nic nie droplo)

*Lootowanie - dlaczego niby z anhilatora latwiej wylotować eq niż z h anhi i analogiczna sytuacja oo lepiej lootuje sie itemki niż z ao

*Hity/attack speed - dlaczego goku na przedostatnim transie mając tyle samo attack speeda wali szybciej niż andro na lascie ?? Pozatym Goku ma zbyt duże hity jeśli popatrzeć na postacie dystansowe

*Metale - mają zbyt duże hity nie da się ogarnąć 3 nawet na lascie i abso

*Questy - na serwie nie ma praktycznie żadnych fajnych questów (i nie koniecznie questy muszą naśladować dlba...)

z Senzu sie jednak zgadzam tak jest ok Very Happy

cytat z serwera: "gra na becie powinna byc przejemnoscia a nie katorga"
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptyCzw Sie 16, 2012 4:36 pm

* Ball - nie wiem jak to wygląda z lootem balli ale to też zależy od szczęścia.
* Lootowanie - do poprawy
* Hitu/attack speed - jest to nie możliwe o ile mi wiadomo as leci każdemu tak samo jak i każdy trans daje tyle samo speeda, co do hitów zobaczymy weź pod uwagę też to ze Goku bije 1 Rage, a Android nawet z 5-6.
* Metale- poprawimy
* Questy- powiedz mi ile masz zrobionych questow, na serwerze jest ponad 30-35 questow.
Powrót do góry Go down
tofikof
Gracz
avatar


Posty : 13
Reputacja : 0
Dołączył : 13/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptyCzw Sie 16, 2012 5:12 pm

Zrobionych z 2 Very Happy Questy ale jest problem bo większość ludzi nawet nie wie gdzie są te questy i jest problem wiem że napewno loot został zmniejszony po tym jak drazzio mowił że balle za często lootują. Balle powinny wypadać tak często jak normalne krótkie bronie bo jest naprawde niesprawiedliwa opcja kiedy musze walic postacią dystansową uzywając np glove Sad

*Przypomniało mi sie jeszcze jedno koniecznie trzeba ustawić clean częściej bo naprawde deady sie praktycznie w ogóle nie rozkładają i cały ekran jest w dedach i jest mało przyjemnie Very Happy
Powrót do góry Go down
tofikof
Gracz
avatar


Posty : 13
Reputacja : 0
Dołączył : 13/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptyCzw Sie 16, 2012 11:33 pm

*Senzu/Potiony - dziwna sprawa kompletnie nie zrozumiała dla mnie dlaczego kiedy używa sie senzu i kliknie szybciej zacina sie i nie można go znowu używać jest to kompletnie bezpodstawne szczególnie że potiony można bez problemu używać bez żadnego zacinania czyli w ten sposób postacie z barrierką mogą spokojnie sie wymanasować a tankerzy mają przewalone bo senzu sie blokuje.... Proszę o naprawienie tego buga
Powrót do góry Go down
Fresh
Twórca Serwera
Fresh


Posty : 79
Reputacja : 0
Dołączył : 06/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptyCzw Sie 16, 2012 11:53 pm

Cytat :

*Senzu/Potiony - dziwna sprawa kompletnie nie zrozumiała dla mnie dlaczego kiedy używa sie senzu i kliknie szybciej zacina sie i nie można go znowu używać jest to kompletnie bezpodstawne szczególnie że potiony można bez problemu używać bez żadnego zacinania czyli w ten sposób postacie z barrierką mogą spokojnie sie wymanasować a tankerzy mają przewalone bo senzu sie blokuje.... Proszę o naprawienie tego buga

To nie problem - bug.
Z tego co sprawdzałem przed chwilą na serwerze dedykowanym:
senzu - 1 sekunda exh
potiony - 0,5 sekundy exh

Zablokowaliśmy możliwość spamowania senzu.
Czemu jest to tak zrobione?
Wyobraź sobie PvP z plecakiem senzu. Wyglądało by ono tak, komu pierwszemu skończy się plecak ten przegrywa. Tutaj tak nie jest. Musisz wykazać się opanowaniem i umiejętnością nie spamowania tylko wyczucia w którym momencie możesz użyć senzu - czym bardziej spamujesz tym bardziej nie możesz używać fasolki tudzież potionów.
Jest tak zrobione nawet z potionami tyle że potiony mają 0,5 s exh a senzu 1 s.
Czym bardziej używasz senzu lub potionów (spamujesz) tym bardziej odnawia ci się efekt exh.
Powrót do góry Go down
https://dbredemption.forumpl.net
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptyPią Sie 17, 2012 8:42 am

To teraz ja dodam swoje 3 grosiki.

- Tone Armor/Legi - są za tanie w porównaniu do Robek/Beltów itp... W dodatku rzadko się je loota, a naprawdę są tanie.

- Kaioken - ma za duży exh, jeżeli spadnie nam na PVP, albo na mobkach można łatwo paść, a z powrotem nie włączymy go bo jest straszny exh i mamy 100% dead'a.

- Karma/Reduce - Otóż Reduce jest bardzo tani (za 10% bad inkasuje bodajże 1k.) Jednak nawet gdy padam na neutralnej karmie tracę lvl'e. Teraz to nie problem stracić 4 lvl'e które odrabiam w kilka minut lecz na oficjalu będzie to uciążliwe. Zmieniłbym Karme na nieco droższą oraz sprawdził padanie na neutralu jeszcze raz.

- Furie - ten spell szczególnie na laście dodaje kosmiczne DMG z łapy. 20k Criticami z Saiyanek to lekka przesada. Co prawda android bije 15k z balla, ale ten hit wchodzi raz na 15 uderzeń.

- Nie wiem czy jest czy nie ma, ale przydałby się quest albo możliwość naprawiania aol'ów.

Na razie tyle.
Powrót do góry Go down
Le Paczundo
Gracz
Le Paczundo


Posty : 20
Reputacja : 0
Dołączył : 17/09/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe EmptySob Gru 08, 2012 9:33 pm

To ja cos dodam od siebie xD

Sala Skin- Tak jak na dbl sala skin
sluzy jako kasa. Np. jak lotamy honey czy znajdziemy ice stalagmit to
selamy po 300-500cc. To tak ze mozna zaplacic
1ss(sala skin). I moglby sluzyc jako przedmiot do zrobienia questa na Mag Turban.
Sala Skina lotnac bedzie mozna z salamandry. A co do ceny 1ss to niech kosztuje po 500cc cena poczatkowa. Czym wiecej ludzi bedzie posiadac sala skinow tym cena bedzie wyzsza to juz zalezy od waz xD

Mag
Turban- Nwm czy jest juz taki przedmiot ale jak nie ma mozna dodac.
Pewnie sie spytacie jak go zdobyc. O to moj pomysl mozna zrobic na niego
questa potrzebne bedzie 60ss(sala skinow) quest 1 osobowy.

I to tyle z mojej strony Happy Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sugestia-Zbiorowe Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia-Zbiorowe   Sugestia-Zbiorowe Empty

Powrót do góry Go down
 
Sugestia-Zbiorowe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły - poczekalnia-
Skocz do: