Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!

Go down 
+12
LAron
ChoryKat
241241
Dudas
Leriodos
Czeko
ozzyzard
Teridos Mistrzem
Karaluszek93
Michaelo
jakuz
Fresh
16 posters
AutorWiadomość
Fresh
Twórca Serwera
Fresh


Posty : 79
Reputacja : 0
Dołączył : 06/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 10:55 am

Witam.
Jak wiecie wróciłem już do prowadzenia dalej z LAronem serwera Dragon Ball Redemption.

Z dnia na dzień gra więcej osób, z czego jesteśmy obaj zadowoleni.

Postanowiliśmy wziąć się ostro za serwer i w najbliższych dniach/tygodniach/do miesiąca zrobić remake.
Na czym owy remake by polegał, otóż:
- Nowe grafiki postaci, własne;
- Nowe grafiki przedmiotów
- Nowe właściwości potworów, przedmiotów;
- Nowe przedmioty;
- Nowe zadania/questy;
- Balans PVP;
- Przeróbka postaci - obrażenia, techniki, życie, ki;
- Poprawa wszystkich błędów, które zostały zanotowane dotychczas;

Będzie to wszystko wprowadzone w jednej dużej aktualizacji!
Do tego czasu wszystko to co pisałem wcześniej (o remake) robimy i testujemy na prywatnym serwerze. Jak już wszystko będzie gotowe to wprowadzimy na oficjalny serwer DBR.

Domena - jak wiecie aktualny adres strony to dbr.otos.pl / forum - dbredemption.forumpl.net
Mamy zamiar - już mamy zamówioną - domenę EU. Która będzie wyglądać tak: dbredemption.eu.
W związku z domeną EU, zmianie ulegnie struktura forum - prawdopodobnie przeniesiemy się na własne - niezależne forum (aktualnie, to gdzie teraz jesteście forum jest darmowe i nie jesteśmy w stanie niczego na nim dodać).
Prawdopodobnie zostanie zrobiona osobna strona internetowa - portal informacyjny dla nowych graczy (po co zaśmiecać Account Makera tymi informacjami, możemy zrobić osobny portal).

Wypowiadajcie się na temat tych zmian w tym temacie!

Pozdrawiam,
Fresh.


Ostatnio zmieniony przez Fresh dnia Czw Sty 03, 2013 2:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://dbredemption.forumpl.net
jakuz
Gracz
jakuz


Posty : 17
Reputacja : -1
Dołączył : 28/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 30
Skąd : Wrocław
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 11:15 am

Z niecierpliwością czekam na update, miło słyszeć, że zajmujecie się serverem, a nie tylko biernie przyglądacie się temu co tutaj się dzieje. Co do zmian czy mógłbyś bliżej zdradzić o co chodzi w zmianach PVP bo narazie wypada ono miernie.
Powrót do góry Go down
Michaelo
Gracz
Michaelo


Posty : 38
Reputacja : -7
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Warszawa
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 12:16 pm

czekamy na aktualizacje powodzenia w pracach nad serwer pozdrawiam michaelo.
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 1:56 pm

Juz si nie moge doczekac ale czy wraz z update mozemy sie spodziewac resa charow? Oby nie
Powrót do góry Go down
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 2:12 pm

Chciałem zapytac o to samo, czy w związku z dużym upem i przerobieniem "hp" oraz "ki" postaci będziecie zmuszeni do resa harów? Niektórzy byli by przeciwni, osobiście uważam że zrobienie go nie będzie za dużym problemem, znikną przynajmniej itemki z "Eventu Świątecznego". Uważam, że troche za łatwo można było zdobyć najlepsze eq. Ale decyzja należy do was Smile
Powrót do góry Go down
ozzyzard
Gracz
ozzyzard


Posty : 14
Reputacja : 0
Dołączył : 28/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 32
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 2:18 pm

Super, fajnie wiedzieć że będą wprowadzane update'ty. Na pewno gracze odbiorą to pozytywnie. Czekam na update ;]
Powrót do góry Go down
Czeko
Gracz
Czeko


Posty : 44
Reputacja : 0
Dołączył : 27/12/2012
Płeć : Male
Skąd : masz tyle level'a?;o
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 2:23 pm

Pracujcie tak dalej, a zobaczycie że wyjdzie wam to na dobre:)
Sam jestem zadowolony, że tak pracujecie etc. Serwer mi się podoba i zostane tutaj na dłużaj

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
http://uTygryska.eu
Leriodos
Gracz
Leriodos


Posty : 70
Reputacja : -7
Dołączył : 10/12/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 2:28 pm

Zostało to już wiele razy wspomniane.. Na serverze nie planują żadnego reseta charów, co jest dużym plusem. Co prawda to prawda. Jest +50 osób online. To dobrze,że niektórym osobom chce się reklamować server za darmo.
Ja tak samo czekam na update, tylko fajnie byłoby, gdyby do końca zimy został na mapie śnieg.
Postacie to się domyślam jakie wyjdą, by został bilans.
Osobiście z niecierpliwością czekam na Mistic Questa.




LRDS
Powrót do góry Go down
Dudas
Gracz
Dudas


Posty : 41
Reputacja : 1
Dołączył : 26/10/2012
Płeć : Male
Wiek : 30
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 4:21 pm

Czekam z niecierpliwością na tą zmianę, zobaczymy co z tego wyjdzie ;]
Powrót do góry Go down
Czeko
Gracz
Czeko


Posty : 44
Reputacja : 0
Dołączył : 27/12/2012
Płeć : Male
Skąd : masz tyle level'a?;o
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 4:44 pm

W sumie na następny raz napisz do mnie Fresh na gadu 11227131
Mam dużo propozycji odnośnie eventów.
A i może przy okazji na dany event zrobić daną grafikę np. na święta dodać szaliki, do transów etc. Smile
Powrót do góry Go down
http://uTygryska.eu
241241
Gracz
avatar


Posty : 8
Reputacja : 0
Dołączył : 22/09/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 7:16 pm

Dobrze, ze cos sie dzieje ale powiedz mi co z mapa bedzie grało 100 osob + a respow jest bardzo bardzo malo to raz, i co zamierzacie zrobic z tymi lagami bo server nie wytrzymuje juz obciazenia 50-60 osob jak w ogle ten ots stoi na serverze a nie na wlasnym kompie.

Mam nadzieje ze rozwiejsze moje watpliwosci


Yrz Killaz
Powrót do góry Go down
ChoryKat
Gracz
ChoryKat


Posty : 5
Reputacja : -2
Dołączył : 03/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 7:36 pm

241241 napisał:
Dobrze, ze cos sie dzieje ale powiedz mi co z mapa bedzie grało 100 osob + a respow jest bardzo bardzo malo to raz, i co zamierzacie zrobic z tymi lagami bo server nie wytrzymuje juz obciazenia 50-60 osob jak w ogle ten ots stoi na serverze a nie na wlasnym kompie.

Mam nadzieje ze rozwiejsze moje watpliwosci


Yrz Killaz

Jakie k**wa lagi? Chyba masz na swoim złomku sprzed 5 lat lagi + ekran ci eksploduje od 20 fpsów i zacina Ci się jak jęczenie starej dziwki przy waleniu.
Grałem przy 60 osobach online i normalnie expiłem bez żadnych lagów. Jak masz mikrofalówke z szybkością 128 kb/s to idź graj w warcaby online a nie w Tibie.

Pozdrawiam.

//Ostrzeżenie
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 7:46 pm

241241 napisał:
Dobrze, ze cos sie dzieje ale powiedz mi co z mapa bedzie grało 100 osob + a respow jest bardzo bardzo malo to raz, i co zamierzacie zrobic z tymi lagami bo server nie wytrzymuje juz obciazenia 50-60 osob jak w ogle ten ots stoi na serverze a nie na wlasnym kompie.

Mam nadzieje ze rozwiejsze moje watpliwosci


Yrz Killaz

Dziwne pierwszy raz słyszę, może ktoś jeszcze się wypowie na temat lagów?
Powrót do góry Go down
241241
Gracz
avatar


Posty : 8
Reputacja : 0
Dołączył : 22/09/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 7:55 pm

ChoryKat napisał:
241241 napisał:
Dobrze, ze cos sie dzieje ale powiedz mi co z mapa bedzie grało 100 osob + a respow jest bardzo bardzo malo to raz, i co zamierzacie zrobic z tymi lagami bo server nie wytrzymuje juz obciazenia 50-60 osob jak w ogle ten ots stoi na serverze a nie na wlasnym kompie.

Mam nadzieje ze rozwiejsze moje watpliwosci


Yrz Killaz

Jakie k**wa lagi? Chyba masz na swoim złomku sprzed 5 lat lagi + ekran ci eksploduje od 20 fpsów i zacina Ci się jak jęczenie starej dziwki przy waleniu.
Grałem przy 60 osobach online i normalnie expiłem bez żadnych lagów. Jak masz mikrofalówke z szybkością 128 kb/s to idź graj w warcaby online a nie w Tibie.

Pozdrawiam.

//Ostrzeżenie



Dziecię, żę potrafisz tochę pobluzgać i potrafisz liczyć do 128 oraz rzucać suchary które były modne 10 lat temu to nieźle.

Btw. nie wiem czemu ale na tym Dragon ballu mam lagi na innych otsach nie mam tego problemu, może z waszym serverem łącze się przez inne porty dobra pominie sobie bo neta to nie jest wina 50 mb/s hmm dziwne.
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 8:01 pm

Nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją, mi wszystko działa w należytym porządku i myślę że innym też poza Tobą.
Powrót do góry Go down
Sensimiller
Gracz
Sensimiller


Posty : 42
Reputacja : 0
Dołączył : 27/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Wrocław
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 3/4 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 8:19 pm

lagi są spowodowane przez zbyt duża ilością ludzi na serwerze zdaję mi się że dedyk nie wytrzymuje (o ile on jest ) na serwerze z dnia na dzień pojawia się coraz więcej ludzi i dobrze by było wzmocnienie jakoś serwera bo im więcej ludzi tym będą większe lagi ..
Lagi są odczuwalne ale nie ma ich cały czas zdarza się co jakiś czas kilkusekundowy freez

pozdrawiam Sensimiller.
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 8:49 pm

Freez może być spowodowany save co 20 min.
Powrót do góry Go down
Sensimiller
Gracz
Sensimiller


Posty : 42
Reputacja : 0
Dołączył : 27/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Wrocław
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 3/4 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 8:58 pm

tak wiem o tym ale prócz tego są też lagi czasem
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Sty 03, 2013 9:05 pm

To muszę porozmawiać z administratorem hostingu.
Powrót do góry Go down
Jazda
Gracz
Jazda


Posty : 3
Reputacja : 0
Dołączył : 03/02/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Lut 14, 2013 2:07 pm

niejednokrotnie padlem przez to ze byly lagi a niekiedy byly takie ze expienie nie wchodzilo wgl w gre.
Powrót do góry Go down
Koksik
Gracz
Koksik


Posty : 16
Reputacja : 0
Dołączył : 09/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Lut 14, 2013 6:32 pm

Ja nie mam żadnych lagów ;o, więc nie wiem jak wy możecie mieć może to wina tego, że macie internet np. 256kb/s albo 1mb? xd
Powrót do góry Go down
Dorrey
Gracz
Dorrey


Posty : 7
Reputacja : 0
Dołączył : 27/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Lut 14, 2013 6:52 pm

Też nie mam lagów /// Jak to zwiększa się liczba graczy? 2 tygodnie temu jak zaczynałem grać grało średnio 35 osób, teraz średnio 22 Smile
Powrót do góry Go down
Leriodos
Gracz
Leriodos


Posty : 70
Reputacja : -7
Dołączył : 10/12/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! EmptyCzw Lut 14, 2013 7:14 pm

Tak to jest. Większość bootów zostało pobanowanych, więc poszły na inny ots.
Niektórzy nie grają ,ponieważ czekają na remake. Różnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!   Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake! Empty

Powrót do góry Go down
 
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #2 Informacje Remake
» #1 Remake informacje
» Domena na strone?
» Małe informacje o moim zainteresowaniu.
» Pomysły do REMAKE [PVP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Nowości-
Skocz do: