Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Leriodos
Gracz
Leriodos


Posty : 70
Reputacja : -7
Dołączył : 10/12/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos] Empty
PisanieTemat: Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos]   Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos] EmptyPon Gru 10, 2012 7:25 pm

Witam.
Tutaj Leriodos.
Zapewne mnie nie znacie, więc się przedstawię.
Jestem na tym otsie parę dni, gram Freezerem.
Osobiście OTS mi się bardzo podoba. Grałem w DBLa, lecz niestety wypadło na mnie, iż zostałem zhackowany. Założyłem ten temat, by powiadomić administratorów, iż zajmę się reklamą i pomaganiem nowym graczom.

Dlaczego?
Można by powiedzieć, że sam jestem świeżakiem. To jest prawda. Postanowiłem pomagać, albowiem chce ,by ta gra się rozwijała, mało ludzi w to gra.


Dlaczego?
- sam zaprosiłem znajomego z innego otsa. Lubił on poexpić na rooku, tylko by na nim przesiadywał. Niestety odechciało mu się grać. Powiedział, że brakuje ludzi do gry. Tak to zawsze możnabylo pogadać na rooku, a tu nie ma ... klimatu.

Cóż, stąd moja interwencja.



Co za to chcesz? ^.-
Nic. Robie to dla przyjemności i chcę załatwić mniej roboty adminom.




Odpowiedzi na uwagi dotyczące servera

Drogi LAronie!
@ 2) W najbliższej aktualizacji dojdzie system Anti-bot więc zmniejszy się liczba graczy używających wszelakich programów.


ODP. Jeżeli ten anty-bot ma wyglądać tak jak na Hayate (wyskakujące okienko co parenaście minut z odpowiedzią) to zniszczysz otsa. Ja afkując na skillowaniu narobiłem się już paru banów przez ten głupi program. Lepsza byłaby rekrutacja adminów


@ 9) Restart zrobię w odpowiednim momencie, narazie możecie grać bez obaw.


ODP. Jak mógłbyś , to nie rób restarta. Dużo osób wbijało high lvl na boocie? To w takim razie banik dla nich, a nie restart całego otsa, ponieważ to byłoby głupotą, przy czym odstraszyłoby to graczy. Znam osoby, które szczęśliwe, kupiły pacca. Ja też mam ochotę skorzystać z SMS shopu, a tutaj nagle reset.. Bez sensu.




Noobskie pomysły na nazwe servera [Only mods are allowed to see this image]

- Dragon Ball Tournament
- Dragon Ball Future World
- Dragon Ball Gotune
- Dragon Ball Friendals
- Dragon Ball Murtan
- Laron Ball Z


Odemnie na tyle. Proszę o rozważenie moich propozycji.
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos] Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos]   Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos] EmptyWto Sty 15, 2013 7:43 pm

Troche pozno pisze ale ogolnie ze wszystkim sie z toba zgadzam. Tez gralem na *** (przestalem glownie przez lagi i hacka) i w poszukiwaniu innego otsa trafilem na ten. Bylby idealny gdyby nie mala ilosc graczy. Tak wiec moj pomysl jest taki abysmy razem pomogli reklamowac ten ots. O czym mowie ? Ci ktorym zalezy na rozwoju niech raz dziennie zalozyli jakis temat na obcym forum w celu zareklamowania, nie jest to obowiązek ale napewno zobaczymy wtedy podzial na tych ktorym sie chce i na tych ktorym sie nie chce. Pozdrawiam

@Edit jest cenzura ale chyba wszyscy wiemy o jaki ots chodzi Smile
Powrót do góry Go down
Vexeros
Gracz
Vexeros


Posty : 15
Reputacja : 0
Dołączył : 06/01/2013
Płeć : Male
Wiek : 30
Skąd : Elblag
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos] Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos]   Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos] EmptyWto Sty 15, 2013 8:28 pm

Dokładnie, są osoby które aby "zarobić" kupowały pacce i je sprzedawały. Po resecie na pewno się wk***ią, że stracili sporo kasy. Moim zdaniem sporo osób odejdzie w obawie o kolejne resety. Myślę, że można byłoby wprowadzić test serv w którym sprawdzane by były różne nowości w przyszłości wprowadzone na serwer.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos] Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos]   Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos] Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomoc nowym graczom, reklamowanie [Leriodos]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Obrażanie graczy (Leriodos)
» Osiągnięcia na DBR Freezerem [Leriodos]
» PACC pomoc
» [Pomoc] Janemba Tower
» [Pomoc] Freezer Saga

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły - poczekalnia :: Pomysły - główna-
Skocz do: