Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 [Skarga] Siema goku

Go down 
+2
El Nino
Sabus
6 posters
AutorWiadomość
Sabus
Gracz
Sabus


Posty : 6
Reputacja : 2
Dołączył : 12/12/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Skarga] Siema goku Empty
PisanieTemat: [Skarga] Siema goku   [Skarga] Siema goku EmptyPią Sty 11, 2013 1:24 am

Witam Otóż gm siema Goku nie napisze czegos w stylu "jestes" itp tylko odrazu kickuje graczy przyklad (stoje sobie na silce vegeta ,ogladam film tak bym widzial deafult chat i ruszam sie co 10 min) po chwili dostaje kicka i 3 osoby obok mnie.
Powrót do góry Go down
El Nino
Gracz
El Nino


Posty : 2
Reputacja : 0
Dołączył : 08/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Skarga] Siema goku Empty
PisanieTemat: Re: [Skarga] Siema goku   [Skarga] Siema goku EmptyPią Sty 11, 2013 1:34 am

Dokladnie to samo co kolega wyzej, rozumiem ze Gm to moze sobie pozwalac, ale bez przesady. Do tego co mu da kickanie? To ze goscia wyloguje, a ten sobie wejdzie i ustawi bota z powrotem. Fuck Logic.
Powrót do góry Go down
Insuperaable
Gracz
Insuperaable


Posty : 45
Reputacja : -1
Dołączył : 08/01/2013
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Gdynia
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Skarga] Siema goku Empty
PisanieTemat: Re: [Skarga] Siema goku   [Skarga] Siema goku EmptyPią Sty 11, 2013 11:27 am

Taka prawda, wogole nie sprawdzi ani nic tylko odrazu banuje alb kickuje, a tworcy serwa komu uwierza, jemu czy nam ? Proste ;<
Powrót do góry Go down
NUT
Gracz
NUT


Posty : 18
Reputacja : -7
Dołączył : 04/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Wlkp.
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Skarga] Siema goku Empty
PisanieTemat: Re: [Skarga] Siema goku   [Skarga] Siema goku EmptyPią Sty 11, 2013 11:49 am

No spoko, ale wczoraj byłeś na bocie na Vegecie, dostałeś od tego GM bana a teraz skargę piszesz? Słaba zemsta:)
Powrót do góry Go down
SiemaGoku
Banner
SiemaGoku


Posty : 26
Reputacja : 0
Dołączył : 05/08/2012
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Skarga] Siema goku Empty
PisanieTemat: Re: [Skarga] Siema goku   [Skarga] Siema goku EmptyPią Sty 11, 2013 12:04 pm

Więc tak, zacznę od początku Sabus - Ty za pewne jesteś "Wonsz", ponieważ na siłce dostała tylko jedna osoba bana a dokładnie na Training Saibaman jeżeli ktoś Mi zgłasza że dana osoba stoi tam pół dnia, ja wielokrotnie przez parę minut pisze do niego "czy jest" i Mi nie odpowiada po czym go kickam (także wielokrotnie) i automatycznie go od razu loguję tak jak by siedział, patrzał co robię i wciskał enter po każdym moim kicku nadal nie odpowiadając jak byś reagował? Jednym słowem to jest robienie samemu Sobie pod górkę.

El Nino, jeżeli myślisz że nadużywam funkcji daj Mi na to dowody - Administracja ma 'logi'. A co do kickania, tak pierw stoję i wielokrotnie pytam czy ktoś jest, ktoś Mi nie odpowiada nie będę każdego sprawdzał i czekał po 9 minut - kickam po co? Tak jak "Wonsz" może ma Autologin? Wtedy kickam go parę razy i sytuacja jest jasna, nie banuje nikogo po kicku -.-
Jak sprawdzę kickiem czy jest bota (masz rację tak to wygląda skoro może być bot bez autologina tylko na antykicku i innych bajerach) więc tak sprawdzam graczy parę razy dziennie i widzę kto potrafi przestać od rana do nocy, wtedy także mogę powtórzyć działanie pytając czy jest dostępny, jeżeli nic nie odpowie mogę go zabrać w inny miejsce i sprawdzić czy automatycznie go rusza (tańczy) nie sądzisz? To chyba tyle jeżeli chodzi o Twoje pouczenia zaufaj nie tylko Ty wiesz jak działa bot - masz Swoje procedury, ja swoje w dodatku na każde mam dowód;]

Danielloswar - Ty to jesteś wyjątkiem? Biegałem za Tobą przez 10 minut (mniej więcej) wielokrotnie Cię teleportowałem na expie wciąż na AutoFollow momentalnie podbiegałeś i re-attack'owałeś mooba ponownie, widziałeś Mnie nie miałem 'invisible' pytałem wiele razy, jest parę świadków którzy także to widzieli, nie mam ochoty się wypowiadać na Twój temat bo doskonale wiesz jak wygląda Twoja sytuacja.

Coś ode Mnie, po pierwsze ja chcę tylko pomóc żeby grało się miło, nikt nikomu nie ubliżał, a także wyeliminować botów po co? Po to żeby nie było zamieszania i jeden z drugim nie męczył Administracji że mają ich za przeproszeniem w dupie. Nigdy nikogo nie banowałem bez powodu i nigdy tego nie zrobię bo należę do tych bardziej wyrozumiałych, lojalnych i uczciwych ludzi czy to jest brata czy znajomy lub obcy traktowany jest tak samo! Nic nikomu nie będę udowadniał, Administracja dając komuś takie funkcję musi mieć do niego zaufania skoro go nie ma proszę bardzo Mi nie zależy żeby to Wam (graczom) pomagać lub panować nad atmosfera serwera robię to tylko i wyłącznie dla Was, po za tym mam swoje lata i swoje prywatne obowiązki znacznie ważniejsze od tych - zaufajcie. Dziękuje, pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
http://dbr.y0.pl/acc.html
El Nino
Gracz
El Nino


Posty : 2
Reputacja : 0
Dołączył : 08/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Skarga] Siema goku Empty
PisanieTemat: Re: [Skarga] Siema goku   [Skarga] Siema goku EmptyPią Sty 11, 2013 12:25 pm

No to po 1, zalozycielem tematu nie jest "Wonsz" tylko "Fat Bejss"ale nie jestem pewny na 100%. Zalozyl temat poniewaz nie pisales do nas nic, tylko kickales co chwile, patrzylem na defa nie mialem zadnej wiadomosci od Ciebie. Po kicku powinienes stac i zapytac czy ktos jest jak nie bd odpisywal z kilka min to nastepny i wiadomo ze, to autologin, ale tak to kickujesz i ja musze co chwile sie logowac, bo kick. A to jest wkurzajace.
Powrót do góry Go down
Fresh
Twórca Serwera
Fresh


Posty : 79
Reputacja : 0
Dołączył : 06/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Skarga] Siema goku Empty
PisanieTemat: Re: [Skarga] Siema goku   [Skarga] Siema goku EmptyPią Sty 11, 2013 1:00 pm

Według mnie ban słuszny, SiemaGoku wypowiedział się w tym temacie.
Autologin przy każdym kicku i nie odpowiadanie na zapytanie - "jesteś" po mimo logowania to raczej rzecz podejrzana i traktowana jako "bot", program wspomagający Smile.

// Zamykam
Powrót do góry Go down
https://dbredemption.forumpl.net
Sponsored content





[Skarga] Siema goku Empty
PisanieTemat: Re: [Skarga] Siema goku   [Skarga] Siema goku Empty

Powrót do góry Go down
 
[Skarga] Siema goku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [BOT] Mystic Goku
» Wilku + Ołówek = Goku Ssj

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum :: Archiwum Skargi na władze serwera i forum-
Skocz do: