Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 Wyzwisko [Dragonslayer]

Go down 
+3
Promyczek
Andre1998
Pan Jezus
7 posters
AutorWiadomość
Pan Jezus
Gracz
Pan Jezus


Posty : 4
Reputacja : 0
Dołączył : 16/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] EmptySro Sty 16, 2013 10:39 am

Witam.

Dzisiaj, logując się jakieś 15 minut temu do gry zostałem bezpodstawnie obrażony.
Po zalogowaniu się poszedłem do traina i wysłałem na ogólnym treść ze skryptem. Chyba tym nikogo nie uraziłem, prawda? Jednak zostałem wyzwany.

Tutaj screen: [You must be registered and logged in to see this link.]

Pozdrawiam.

@Down
A podawanie informacji o bocie to jakaś kara? Zabronione to jest? Jest coś takiego w regulaminie?


Ostatnio zmieniony przez Pan Jezus dnia Sro Sty 16, 2013 10:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Andre1998
Gracz
Andre1998


Posty : 22
Reputacja : -3
Dołączył : 28/11/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] EmptySro Sty 16, 2013 10:41 am

Wczesniej gracz podawal informacje o bocie , i ma tez nick ktory pokazuje jego inteligencję. Wrzucam screena
[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Promyczek
Helper (Trial Tutor)
Promyczek


Posty : 124
Reputacja : -3
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] EmptySro Sty 16, 2013 10:51 am

Pan Jezus zostanie ukrany za podawanie informacji odnośnie bota.

Screeny które nie są w formacje .PNG nie będą rozpatrywane.

Wnoszę również o Name Locka dla gracza Pan Jezus ponieważ może tym nickiem urazić większość katolików.

Pozdrawiam Promyczek.



#edit

A gdy użyję broni palnej bez pozwolenia na to i zostanę złapany. Nie powiem skąd ją mam. Co z nią robiłem, kogo postrzeliłem/w jakim celu używałem to nie zostanę ukarany?

Prawo mówi bez pozwolenia nie masz praw używać tej broni. Tutaj prawo jest takie samo, nie można używać botów więc każda proba wspomagania osób, które to robią będzie karana.


Ostatnio zmieniony przez Promyczek dnia Sro Sty 16, 2013 11:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Pan Jezus
Gracz
Pan Jezus


Posty : 4
Reputacja : 0
Dołączył : 16/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] EmptySro Sty 16, 2013 10:56 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Proszę i w formacie PNG.
Jakie podawanie informacji o bocie? Podałem skąd go ściągnąć? Podałem jak go włączyć, jak ustawić i w ogóle?

"Wnoszę również o Name Locka dla gracza Pan Jezus ponieważ może tym nickiem urazić większość katolików." - hehe, poprawiłeś mi humor na cały dzień. Laughing

Toż tutaj jak w szkółce niedzielnej jest. Cool
Powrót do góry Go down
Leriodos
Gracz
Leriodos


Posty : 70
Reputacja : -7
Dołączył : 10/12/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] EmptySro Sty 16, 2013 11:14 am

12:12 [GM] SiemaGoku has taken the action "Name Report + Banishment + Final Warning" against: pan jezus (Warnings: 4), with reason: "Offensive Name", and comment: "Nie ukrywajmy, wiekszosc z Nas jest Katolikami i moze to byc obrazliwe. Prosze odwolac sie na Forum.".
Powrót do góry Go down
Pan Jezus
Gracz
Pan Jezus


Posty : 4
Reputacja : 0
Dołączył : 16/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] EmptySro Sty 16, 2013 11:19 am

@Up
Po co nabijasz posty? Przecież widzę co się dzieje.

[GM] SiemaGoku
Pewnie, że większość jest katolikami... Szkoda, że ta większość to jest dla picu. Ale nie będziemy tutaj robić nowego wątku.

Obraziłem nickiem, dobra. Również zostałem obrażony podczas gdy swoim pisaniem w grze do nikogo sie nie odniosłem, nikogo nie wyzwałem, nikogo nie sprowokowałem.

@Promyczek
A czy ktoś używał bota? Czy ktoś mnie złapał z botem? To nawet nie można sobie wiadomości wysłać z jakimś skryptem, bo od razu jestem botem ? Na Twoim przykładzie to wyglądałoby tak, że jakbym miał pistolet dajmy na to gazowy, to jestem postrzegany za mordercę, chuligana itd, pomimo, że to broń w celu obrony?
Nie porównuj jakichś sytuacji życiowych do gry, bo to jest po prostu śmieszne.
Przecież to jest server bez botów więc nikogo nie wspomogłem.
Gracze wstawiają screen'y z przerobionym clientem, ale oczywiście on nie używa bota tylko błąd mu wyskakuje na oryginalnym cliencie, hahaha. Jakoś wcześniej grał normalnie na cliencie, dopiero w grze kolega mu wysłał przerobionego clienta i nagle błąd zniknął. Brawo.


Ostatnio zmieniony przez Pan Jezus dnia Sro Sty 16, 2013 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
SiemaGoku
Banner
SiemaGoku


Posty : 26
Reputacja : 0
Dołączył : 05/08/2012
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] EmptySro Sty 16, 2013 11:26 am

11:12 [GM] SiemaGoku has taken the action "Name Report + Banishment + Final Warning" against: pan jezus (Warnings: 4), with reason: "Offensive Name", and comment: "Nie ukrywajmy, wiekszosc z Nas jest Katolikami i moze to byc obrazliwe. Prosze odwolac sie na Forum.".

Odwołaj się tutaj: [You must be registered and logged in to see this link.]

Co to skryptów, fakt faktem nie ma tego w regulaminie nie mogę nic zrobić, co do tego. Jeżeli chodzi o 'Dragonslayer' także nie powinien się w ten sposób odnosić:

11:26 [GM] SiemaGoku has taken the action "Notation" (2 left to banishment) against: dragonslayer (Warnings: 0), with reason: "Offensive Statement", and comment: "https://dbredemption.forumpl.net/t373-wyzwisko-dragonslayer#1518".

Powrót do góry Go down
http://dbr.y0.pl/acc.html
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] EmptySro Sty 16, 2013 11:29 am

Jak dla mnie Pan Jezus to zwykly nick, taki jak inny. Jestem katolikiem i
jakos mi obojetne jest jesli ktos tak nazwal swoja postac. To tak jakby
ktos nickiem "Maly Siusiak" mial obrazac osoby z tą przypadlościa.
(przyklad troche z dupy) - musialem to napisac xd
Powrót do góry Go down
Andre1998
Gracz
Andre1998


Posty : 22
Reputacja : -3
Dołączył : 28/11/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] EmptySro Sty 16, 2013 11:39 am

Pan Jezus napisał:
@Up

A czy ktoś używał bota? Czy ktoś mnie złapał z botem? To nawet nie można sobie wiadomości wysłać z jakimś skryptem, bo od razu jestem botem ? Na Twoim przykładzie to wyglądałoby tak, że jakbym miał pistolet dajmy na to gazowy, to jestem postrzegany za mordercę, chuligana itd, pomimo, że to broń w celu obrony?
Nie porównuj jakichś sytuacji życiowych do gry, bo to jest po prostu śmieszne.
Przecież to jest server bez botów więc nikogo nie wspomogłem.
Gracze wstawiają screen'y z przerobionym clientem, ale oczywiście on nie używa bota tylko błąd mu wyskakuje na oryginalnym cliencie, hahaha. Jakoś wcześniej grał normalnie na cliencie, dopiero w grze kolega mu wysłał przerobionego clienta i nagle błąd zniknął. Brawo.
Porównywanie zachowania w grze z zachowaniem w prawdziwym życiu nie jest smieszne , bo to jak się zachowujesz na grze ukazuję twoją prawdziwą inteligencję. Gdybyś miał tą broń i namawiał kogoś od użycia jej na kimś , to jest przestępstwo , wymienianie się nielegalnymi przedmiotami typu: nielegalna broń , narkotyki , dopalacze , jest przestępstwem. Tak samo w grze wymieniles sie informacjami o nielegalnym programie Smile
Powrót do góry Go down
Pan Jezus
Gracz
Pan Jezus


Posty : 4
Reputacja : 0
Dołączył : 16/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] EmptySro Sty 16, 2013 11:45 am

Jest śmieszne, bo w internecie czy też tych grach internetowych każdy może sobie wyimaginować postać jaką chce, może być kim chce itd. Różnica jest taka, że to TYLKO GRA. Powtarzam TYLKO GRA. Za użycie bota dostaniesz bana, który nic nie znaczy. Pff. Za użycie broni dostaniesz prawdopodobnie wyrok, który popsuje Ci resztę życia, REALNEGO, nie tego w GRZE. I jak możecie dalej porównywać grę do życia realnego?
Jak już porównujecie to chyba nie bardzo. Podanie skryptu można porównać do sprzedania przez sprzedawcę w sklepie z bronią palną naboi do pistoletu. Gdybym podał link do ściągnięcia z botem, skryptami, wtedy byście mogli porównywać do "podania broni".
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] EmptySro Sty 16, 2013 1:23 pm

Zamykam bo się robi kabaret.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyzwisko [Dragonslayer] Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwisko [Dragonslayer]   Wyzwisko [Dragonslayer] Empty

Powrót do góry Go down
 
Wyzwisko [Dragonslayer]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum :: Archiwum Reportowanie graczy i użytkowników-
Skocz do: