Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 Ban postaci Malza

Go down 
+2
Promyczek
Malza
6 posters
AutorWiadomość
Malza
Gracz
Malza


Posty : 2
Reputacja : 0
Dołączył : 14/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Ban postaci Malza Empty
PisanieTemat: Ban postaci Malza   Ban postaci Malza EmptySro Sty 16, 2013 7:51 pm

Witam chciałbym się dowiedzieć dlaczego dostałem bana na postaci o nicku Malza zostałem nagrany przez Promyczka ktory twierdzi że używałem bota chciałbym wyjaśnić tą sprawę nie odpisywałem mu ponieważ wcześniej gdy potrzebowałem pomocy zwróciłem sie do niego (tutora) a on mnie poprostu olał dlatego dałem mu Ignore to jest pierwsza sprawa
Druga sprawa skoro za ten filmik w którym (przyznaje że zle zrobiłem ignorując tutora) już poniosłem konsekwencje
Wnioskując za filmik dostałem ostrzeżenie pozniej juz nie bylo zadnych skarg/filmikow a ja dostałem i tak bana w dodatku niezgodnego z regulaminem prosze zobaczyć-(III. Programy 1) Używanie botów - ban 20 dni.)
a oto mój ban 16/01/2013, 19:17:04 15/02/2013, 19:17:04(29dni)
Prosił bym władzę o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy
Dziękuję
Powrót do góry Go down
Promyczek
Helper (Trial Tutor)
Promyczek


Posty : 124
Reputacja : -3
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Ban postaci Malza Empty
PisanieTemat: Re: Ban postaci Malza   Ban postaci Malza EmptySro Sty 16, 2013 8:28 pm

Pierwsza sprawa:

Cytat :
13) Każdy gracz ma obowiązek odpowiadania władzy serwera, w przypadku ignorowania władzy gdy sprawdza ona czy nie łamiemy regulaminu możemy zostać potraktowania tak jakbyśmy go łamali.

Drugą sprawą masz dowód na to, że Ci nie pomogłem czy wymyśliłeś tą historyjke na poczekaniu? Pomagam wszystkim, nawet tym których nie lubię jeśli potrzebują pomocy w sprawach w ktorych jestem w stanie pomóc.

Jestem tylko człowiekiem a nie maszyną, jeśli Ci nie pomogłem to nie miałem w czymś to dlatego, że miałem kilka spraw na głowie.

Codziennie siedzę na Help, PW. Pisze do mnie wiele osób i jeśli jestem w stanie to im pomagam.

Jeśli chcesz mnie oskarżać o coś czego nie zrobiłem pokaż najpierw dowody.

A co do Twojego bana masz racje powinien być na 20 dni. A władzy nie możesz ignorować choćby nie wiadomo jaka była.

A nie pomoglem Ci albo dlatego, że nie miałem czasu ponieważ np. pisałem pracę maturalną bądź prosiłeś a wręcz nalegałeś o free items.

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam Promyczek.


Powrót do góry Go down
Malza
Gracz
Malza


Posty : 2
Reputacja : 0
Dołączył : 14/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Ban postaci Malza Empty
PisanieTemat: Re: Ban postaci Malza   Ban postaci Malza EmptySro Sty 16, 2013 9:01 pm

Dobrze rozumiem cie ale pytam się dlaczego dostałem bana skoro konsekwencją za nagranie było ostrzeżenie ? a potem juz nic nie przeskrobałem
Powrót do góry Go down
Boyka
Gracz
Boyka


Posty : 115
Reputacja : -13
Dołączył : 16/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Poznań
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

Ban postaci Malza Empty
PisanieTemat: Re: Ban postaci Malza   Ban postaci Malza EmptySro Sty 16, 2013 9:10 pm

bociles i tyle sam wiesz o tym wiec juz skoncz
Powrót do góry Go down
Promyczek
Helper (Trial Tutor)
Promyczek


Posty : 124
Reputacja : -3
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Ban postaci Malza Empty
PisanieTemat: Re: Ban postaci Malza   Ban postaci Malza EmptySro Sty 16, 2013 9:16 pm

Bana dostałeś dlatego, że inni gracze za takie występki też otrzymywali bany a nie ostrzeżenia. A nie może być podziału na równych i rowniejszych.


Proszę o zamknięcie tematu i wypowiedź jedynie adminów. Poszkodowany już się wypowiedział a niepotrzebne komentarze osób postronnych proszę nagradzać "warnem".


Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Ban postaci Malza Empty
PisanieTemat: Re: Ban postaci Malza   Ban postaci Malza EmptyCzw Sty 17, 2013 11:09 am

Mi tam się wydaje, że malza miał rację. Dostał kare za to co było widoczne na filmie, niekoniecznie bocił. Dostał ostrzeżenie, a wyroku- jak to się mówi, się nie zmienia. Bez sensu było teraz, za tą samą ilością dowodów ukarać go jeszcze raz, wydaje mi się że administracja powinna wykazać się cierpliwością, bo jeżeli na prawdę bocił, to wpadnie jeszcze raz;)
Tak jeszcze chciałbym dopisać pewien cytat:D
"...ponieważ nie zostałeś uderzony przez Promyczka (zaatakowany) nie ma zbyt wystarczającego dowodu że bociłeś ponieważ biegał tylko za Tobą na follow więc dostaniesz ostrzeżenie, następnym razem odpisuj bo już nie będzie pobłażania tym bardziej jeśli sprawdza Cię Tutor."
Powrót do góry Go down
Rozrabiaka
Gracz
Rozrabiaka


Posty : 46
Reputacja : 0
Dołączył : 05/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki Bijaacz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Ban postaci Malza Empty
PisanieTemat: Re: Ban postaci Malza   Ban postaci Malza EmptyCzw Sty 17, 2013 2:36 pm

Następnym razem będzie pamiętał, żeby odpisać.. To chyba nie jest trudne Very Happy
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Ban postaci Malza Empty
PisanieTemat: Re: Ban postaci Malza   Ban postaci Malza EmptyCzw Sty 17, 2013 3:43 pm

@Rozrabiaka
Świetnie to określił, masz obowiązek odpisać władzy jak do ciebie pisze. Zamykam ponieważ nie mam żadnych zarzutów co do bana, w pełni uczciwy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ban postaci Malza Empty
PisanieTemat: Re: Ban postaci Malza   Ban postaci Malza Empty

Powrót do góry Go down
 
Ban postaci Malza
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Macro Use] Malza
» Reset postaci
» rESET pOSTACI
» Co z resztą postaci?
» usuniecie postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum :: Archiwum Reportowanie graczy i użytkowników-
Skocz do: