Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 Kilka zdan ode mnie

Go down 
+5
Black Java
Vico
Boyka
Karaluszek93
Katalonczyk
9 posters
AutorWiadomość
Katalonczyk
Gracz
avatar


Posty : 23
Reputacja : 2
Dołączył : 27/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 9:28 am

Może zaczne od bana dla Baal'a i Cule jest to jedna wielka porażka.. dlaczego.. bo władza to jedna wielka korupcja promyczek groził mi sam ze nie poskilluje juz na trainach że mam uważać, bo nie dałem mu skillowac ene groził ze bedzie wypychał mnie z trainów i zabijał bo rzekomo jest dozwolone wypychanie jeśli chcemy kogoś zabić i o żadnych jebanych 2-3sqm nie było mowy to po pierwsze. obaj gracze dostali bana na 7 dni, powinni dostać na 5 [You must be registered and logged in to see this image.] jest to jedna wielka sciema, żeby kurwa nie móc pchnąć typa bo dostanie sie bana jest to śmiech na sali, róbcie tak dalej droga władzo a niebawem bedzie tu grało 5 osób i to skilującyhc as na bocie. kolejna sprawa systemu pvp koleś ma skulla, ja go uderze również mam skull - świetnie:) zrobiliście jakiś śmieszny regulamin chcąc osiągnąć niewiem coz na każdym normalnym ots nie grałoby przy takich zasadach nawet 10 typa. grają też tu typowe dzieciaki brak mi poprostu kurwa słów na atmosfere panującą na ots.
chciałem też pogratulować głupoty takim graczom jak Promyczek, dobry ban, rafikos, vico, teridos mistrzem oraz kozacki..jeszcze raz gromkie brawa dla tych panów. dziękuje i wychodze cze
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 10:04 am

Akurat z tym sie zgodze ban za push na 5-7 dni. Poprostu smiac sie chce. Za takie cos wogole nie powinno byc bana. Nie wiem czy juz takie cos jest ale jak chcecie totalnie zjebac server to wprowadzcie bana za bicie czyis potworkow, tak jest chyba na *** i to tez jest smieszne.
Powrót do góry Go down
Boyka
Gracz
Boyka


Posty : 115
Reputacja : -13
Dołączył : 16/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Poznań
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 10:06 am

tylko to jest najlepsze ze promyczek sie w innym temacie przyznal ze tez tak robi ale tylko 3x mozna max tak mu laron powiedzial szkoda ze inni o tym nie wiedzieli
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 10:18 am

Wlasnie dodaj to do regulaminu ze ban jest od 3x pusha a potem banuj. Dajmy na to pojde zabic tricka i podchodzi do mnie Gm "masz bana na 100 dni bo zabiles tricka a nie wolno" To moze stanmy na silce i wszyscy skilujmy bo nie wiemy kiedy i za co dostaniemy bana. Jeszcze raz mowie ze ban za push to jedna wielka kpina a jeszcze bardziej jak nie ma tego w regulaminie wiec unban dla graczy i zdejmijsice wogole bana za takie cos bo smiac sie chce.!!

Nie pozdrawiam Hapaj Dzide



Prosimy LArona o wypowiedzenie sie w tej kwesti.
Powrót do góry Go down
Vico
Gracz
Vico


Posty : 20
Reputacja : 5
Dołączył : 02/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 10:48 am

Karaluszek93 napisał:
Jeszcze raz mowie ze ban za push to jedna wielka kpina a jeszcze bardziej jak nie ma tego w regulaminie

A to niby co jest:
b) pchanie innych graczy bez powodu - ban 5 dni


Nawet gdyby to teraz zostalo zmienione to prawo nie dziala wstecz.

Wedlug mnie gdy admin teraz pod naciskiem dwoch takich osob, co po dostaniu bana zaczynaja sie rzucac i wyzywac kazdego na prawo i lewo ulegnie to jest osoba niekompetentna.

A macie dowody na Promyczka? Nie macie. A dlaczego? Bo za duzo botow byloby widac u was na ekranie. hehehe


Ostatnio zmieniony przez Vico dnia Pią Sty 18, 2013 11:02 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Katalonczyk
Gracz
avatar


Posty : 23
Reputacja : 2
Dołączył : 27/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 10:52 am

ale Cule oraz Baal mieli powód chcieli zabić innego gracza i według Pormyczka jest to dozwolone ale teraz zostało wymyslone że tylko 3sqm można ahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahhahahaahhaahahahahahaha
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 10:56 am

ja to pie**ole, siemagoku sella itemki za doładowania itp, a później zataja wszystko i jest zadowolony, będę miał czas to napisze wszystko co sie tutaj dzieje, bo jasny ch*j może czlowieka strzelić, fajny server, szkoda że sie spierdolił przez łamanie regulaminu przez administracje;D!
Powrót do góry Go down
Boyka
Gracz
Boyka


Posty : 115
Reputacja : -13
Dołączył : 16/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Poznań
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 11:08 am

Vico to zobacz sobie temat z moim banem jak promyczek pisze ze pushnal mnie 2 razy w takim razie ban dla niego Smile
bo nigdzie w regulaminie niema napisane ze ban za 3x push tylko ze poprostu SmileSmile
a zreszta pisze ze BEZPOWODU a ja mialem powod zabic go Smile tak samo jak cule rafikosa
Powrót do góry Go down
Józef Stalin
Gracz
Józef Stalin


Posty : 18
Reputacja : 0
Dołączył : 12/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 11:09 am

Ojoj, co się porobiło.
Żartujecie sobie z tymi banami. Nie wiem co wy z tego servera chcecie zrobić, bo chyba nie fajny ots ? Ban na 5 dni za push... No i co jeszcze wymyślicie?
Regulamin pozostawia wiele do życzenia.
Graczom nie daliście nawet wyjaśnić dlaczego push'owali... W regulaminie pisze, że ban jest za push "bez powodu". Powód pewnie mieli, ale kogo to obchodzi? Jest beznadziejny screen to musi być ban.
Władza podejmuje bardzo pochopne decyzje i to właśnie pod naciskiem graczy...
Jakiś głupi zwyczaj panuje, że wszyscy donoszą co chwilę... Toż to tylko push jest... Ale trzeba uziemić drugiego gracza, prawda? Może wam server no-pvp zrobić? I tylko siłownie na serverze bez potworków żeby sobie dobić kosmiczny attack speed? Siłownia oczywiście dla każdego prywatna żeby nie było push'ów. Laughing
Każdy chyba widzi, za co większość banów jest rozdawanych. Za jakies push, wyzwiska i inne beznadziejne powody podczas gdy koleś, który zostaje nagrany podczas używania bota dostaje ostrzeżenie bądź nawet ostrzeżenia nie dostaje i biega sobie dalej po serverze.
Chyba wszystko napisałem co mi przyszło na myśl. Jak coś zapomniałem to na pewno dopiszę.
Powrót do góry Go down
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 1:40 pm

Popieram cały ten temat, bany za Pushing powinny być maksymalnie na 1 dzień i jeżeli pushowanie było w trainerni...
Nie przepadam za Cule i Baal'em, ale w tej sytuacji należało by zmniejszyć wymiar kary.
Co do filmiku z boceniem Gambiego, według mnie, ignore czy nie ignore, ban się należy. Ewidentny bot... Smile
Powrót do góry Go down
Insuperaable
Gracz
Insuperaable


Posty : 45
Reputacja : -1
Dołączył : 08/01/2013
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Gdynia
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 1:45 pm

Teriodos ... Teraz to i ja poprę Ciebie Happy Smile I odpowiedz szczerze, co byś robił na serwie gdyby zabrakło takich graczy jak baal i cule ? nie byłoby się z kim bić Happy Smile Dlatego nie rozumiem tych co wstawiaja te ss'y na forum Happy Smile Przecież tutaj chodzi o zabawę a nie cieszenie się ze kogoś zbanowano Happy Smile
Tym bardziej ze bany poszły za nic bo w reg. pisze ze zakasz pushu bez powodu Happy Smile A chęć zabicia kogoś to jest dobry powód Happy Smile
Powrót do góry Go down
SiemaGoku
Banner
SiemaGoku


Posty : 26
Reputacja : 0
Dołączył : 05/08/2012
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 2:30 pm

Black Java, czekam na dowody; )
Powrót do góry Go down
http://dbr.y0.pl/acc.html
Boyka
Gracz
Boyka


Posty : 115
Reputacja : -13
Dołączył : 16/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Poznań
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 2:47 pm

no i co teraz regulamin zmieniony a unbanow niema ta?
pisze ze ban jest bez powodu my mielismy powod bilismy ich tyle odpowiedz laron bo nie zamierzam tu sluchac siemagoku co ma wyjebane nie pyta nic tylko dorazu ban bo przydupas promyczek mu tak mowi
Powrót do góry Go down
SiemaGoku
Banner
SiemaGoku


Posty : 26
Reputacja : 0
Dołączył : 05/08/2012
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie EmptyPią Sty 18, 2013 2:53 pm

Słuchaj typie, przestań po Mnie jeździć Promyczka znam może tydzień i każdy jest traktowany tak samo... nie było go tu przedtem to raz, dwa naucz się ortografii, trzy nie pyskuj myślisz że jesteś Wielki? Wydaje Ci się że jesteś jakimś małoletnim maniakiem i możesz wszystko? Mniej trochę szacunku dla ludzi którzy zapewne przeżyli znacznie więcej niż Ty wnioskując po twoim dołującym zachowaniu, myślisz że wyzwiskami coś zdziałasz? Pokazujesz tylko jakim jesteś zerem i wyżywasz się za Swoje problemy w dzieciństwie które próbujesz teraz wtopić w grę w której też dostałeś po dupsku... nie mam nic więcej do powiedzenia bo chętnie bym Cię spotkał i zobaczył jaki jesteś chojrak w rzeczywistości nie przez kabel, zajmij się Sobą i przestań winę kłaść na Mnie na razie Cię proszę grzecznie zanim będzie za późno na twoje chore, beznadziejne i nieestetyczne odwołania ;]
Powrót do góry Go down
http://dbr.y0.pl/acc.html
Sponsored content





Kilka zdan ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Kilka zdan ode mnie   Kilka zdan ode mnie Empty

Powrót do góry Go down
 
Kilka zdan ode mnie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum :: Archiwum Reportowanie graczy i użytkowników-
Skocz do: