Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 Rage cos trzeba z tym zrobić ;)

Go down 
+6
Karaluszek93
Black Java
Rozrabiaka
Poduszek
LAron
Maxi
10 posters
AutorWiadomość
Maxi
Gracz
avatar


Posty : 14
Reputacja : 0
Dołączył : 02/09/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 1:33 pm

Witam , wiemy ze sayiany i halfsayiany maja czar furie ktory daje rage ktory na pozniejszych lvlach gdy mamy ogromny atack speed , siejemy spustoszenie na expie i pvp z łapy majac te 100 rage i walac non stop critice. Jest to nie fair wobec innych klas poniewaz majac najlepsze eq i tak sayiany ubija inne profy jak szmate. Trzeba to zmienic moja propozycja jest taka zeby sam czar rage dawal maksymalnie 80 z czaru furie a reszte mogli by sobie dobic na potoworach. Ewentualnie o ile jest taka mozliwosc jakis DROGI przedmiot ktory by wydluzal czas spadania rage zeby mogli fakt faktem w tym pvp ponapierdzielac.

ODRAZU MOWIE ZE NIE CHCE TUTAJ KOMENTARZY LUDZI KTORZY GRAJA SAYIANAMI Oh My God Group BO TO BEDZIE OGROMNY PLACZ A INTERESUJE MNIE OPINIA/POMYSL ADMINISTRACJII.

DZIEKUJE
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 1:38 pm

Postaram się to zmienić w jakiś sposób.
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 1:42 pm

jak dla mnie wywalić czar furie dla half-saiyanow, jak taki gohan nawet z 80rage ci podbiegnie albo itnie to nawet nie idzie zdążyć się zorientować, że padamy.
Powrót do góry Go down
Rozrabiaka
Gracz
Rozrabiaka


Posty : 46
Reputacja : 0
Dołączył : 05/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki Bijaacz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 1:47 pm

Ogarnijcie się, tu trzeba tylko AS spowolnić.. jak można saiyanowi zabrać furie?? oh please! Gram buu, żeby nie było..
Powrót do góry Go down
Maxi
Gracz
avatar


Posty : 14
Reputacja : 0
Dołączył : 02/09/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 1:55 pm

Wyjdz i nie wracaj. P.S proponuje wrocic do szkoly i pocwiczyc czytanie ze zrozumieniem Happy Smile
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 2:00 pm

Ja mam full eq bez s belta, Evilek jak na auto targetingu mnie zaznaczy to padam na 1sek, nie ważne co zrobie, więc to powinno być osłabione, nie as tylko furie lub dmg z crytow lub dmg brolliego...
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 2:18 pm

Wyjebac te furie albo zmniejszyc!!! As tez mozna spowolnic
Powrót do góry Go down
ciota
Gracz
ciota


Posty : 21
Reputacja : 0
Dołączył : 26/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 2:38 pm

najlepiej usuncie saiyanow niech graja same humany itd
Powrót do góry Go down
xxjinekxx
Gracz
xxjinekxx


Posty : 34
Reputacja : -1
Dołączył : 14/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 2:58 pm

Zastanowcie sie ile czasu sie wbija taki attack speed, rage zostawic obnizyc szybkosc ataku za skile i tyle...
Powrót do góry Go down
szpadyzor
Gracz
szpadyzor


Posty : 22
Reputacja : -2
Dołączył : 09/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 2:59 pm

wj
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 3:00 pm

Tylko jeżeli obniżą asa to wszystkie postacie też wprost proporcjonalnie zostaną obniżone, a brolly dalej będzie kosą.
Powrót do góry Go down
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 6:28 pm

Japierdole nie mogę tego czytać :l. Wypowiadają się tu ludzie którzy mają 350 lvl 110 as'a i padają od 500 ze 125 as'em :l. Mówicie, że brolly jest przegięty, albo że saiyani są za dobrzy... Nie wiedziałeś chyba humana/piccolo/tsufula wyskilowanego... Z łapy biją nieco mniej, ale mają też swoje plusy np o wiele więcej hp czy spell regeneration. W tym temacie jedyne zgodze się z Gohanem, że kulka+furie+spell target to troche przegięcie. Jakbyście dali moje skille + moje eq na inną profke to też byście wymiatali :<. Co do szybkości as'a można go spowolnić, ale w tedy przy full eq ciężko będzie kogoś zabić, uwierzcie Smile.
Powrót do góry Go down
ciota
Gracz
ciota


Posty : 21
Reputacja : 0
Dołączył : 26/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 6:31 pm

wiecie wy mozecie pisac i pisac a ten idiota laron i tak robi swoje mam tu na mysli humana kazdy mowil ze to gowno a on go oslabil XDDDD, albo cos spierdoli albo nic nie zrobi w "update" zmienil 2 spelle w dodatku 1 zjebal a to sie robi 1 min a on o remake mowi od 2 tygodni ghahahahaha
Powrót do góry Go down
Maxi
Gracz
avatar


Posty : 14
Reputacja : 0
Dołączył : 02/09/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 7:02 pm

taa ja widzialem ze teridosik zarzuci pomysl i laron odrazu wprowadza to w zycie tak bylo z humanem i zasiegiem edb. Mowilem nie obchodzi mnie opinia sayianow tylko administracji.
Powrót do góry Go down
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 7:04 pm

Nie interesuje nikogo opinia 350 buu z 110 asem bez eq :l. Się nie dziwie, że padasz jak nie masz skillów/lvla/eq. :l Przecież taką postacią to żadnego poważnego pvp się nie miało xD.
Powrót do góry Go down
szpadyzor
Gracz
szpadyzor


Posty : 22
Reputacja : -2
Dołączył : 09/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptySob Sty 26, 2013 7:15 pm

tutaj wszedzie konfidenty biegaja
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) EmptyNie Sty 27, 2013 2:23 am

Ja mam zajebiste skille, do full eq brakuje mi s belt, od Evilka padam na niecale 1sek na autotargecie;)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty
PisanieTemat: Re: Rage cos trzeba z tym zrobić ;)   Rage cos trzeba z tym zrobić ;) Empty

Powrót do góry Go down
 
Rage cos trzeba z tym zrobić ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Poradnik] Jak zrobić i wrzucić screen na forum.
» Rage, skille itd...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły - poczekalnia-
Skocz do: