Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 Porownanie gohan inny serv

Go down 
+5
Promyczek
Teridos Mistrzem
NUT
Vico
Mycz
9 posters
AutorWiadomość
Mycz
Gracz
Mycz


Posty : 9
Reputacja : -6
Dołączył : 27/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Porownanie gohan inny serv Empty
PisanieTemat: Porownanie gohan inny serv   Porownanie gohan inny serv EmptyNie Sty 27, 2013 1:39 pm

Moja postac ktora bez smoka na hp nie potrafie grac gohan 1k lvl na
***
ox nie potrafie grac czyszcze ludzi po pare sekund ale grac nie potrafie powodzenia sprawdzcie ilosc hp bez transow
[You must be registered and logged in to see this link.]
inny gohan z *** fresh o gohan 800 lvl sprawdzcie hp
[You must be registered and logged in to see this link.]
Moja postac prawie 600 gohan bez smoka na hp questow najlepiej widac porownanie hp i jak ile hp bez transow 24k o co jest szczena opadla a na *** trans gohana daje prawie 5k hp wiec mam 30k hp na 570 lvlu
[You must be registered and logged in to see this link.]
niestety nie wszyscy maja full eq a bez niego nic nie zrobisz
ja mam sb 20% na lape m legi 10% abso all m butki 10% abso all m turban 5%abso all za transa nic abso tylko z barier bylo przy tej ilosci hp na 610 lvl mam 19k to tylko osmieszanie gohana to co mam eq nic nie daje do expa dzieki waszym pro zmiana
Zrobcie potki jak byly i nie bd zadnych spin bo bylo zbalansowane to akurad ludzie mogli normalnie zabic gohana tylko bajeczki puszczaja jakies Terodisy Hapaje i inne no name co nigdy nie grali gohanem i nie widza porownania Promyczek tez nie wie nic o gohanie a to ze teraz ma gohana nie widzi porownania do innych bo ma eq full licze na jak najszybsze zmiany bo nie poto skilalem gohana by teraz nic nie robic nim 130 as nie wbija sie w 1 dzien jak i 600 lvl i 120 ki lvla


Vikodin ty lepiej nic nie mow bo placzesz a nie wiesz nic gohan na ***
majac lasta bez niczego ma 20k hp prawie wiec nie spinaj a + ma na lvl 25hp NA 300 LVL GOHAN LAST -.-


Ostatnio zmieniony przez Mycz dnia Nie Sty 27, 2013 1:52 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Vico
Gracz
Vico


Posty : 20
Reputacja : 5
Dołączył : 02/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Porownanie gohan inny serv Empty
PisanieTemat: Re: Porownanie gohan inny serv   Porownanie gohan inny serv EmptyNie Sty 27, 2013 1:42 pm

Beka z ciebie jak porownujesz do postaci z *** gdzie ludzie maja dodatkowe hp za smoki questy i solo sagi.

Dodac z 2-3k hp na lascie i wszystko.


Ostatnio zmieniony przez Vico dnia Nie Sty 27, 2013 1:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
NUT
Gracz
NUT


Posty : 18
Reputacja : -7
Dołączył : 04/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Wlkp.
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Porownanie gohan inny serv Empty
PisanieTemat: Re: Porownanie gohan inny serv   Porownanie gohan inny serv EmptyNie Sty 27, 2013 1:43 pm

Beka z ludzi którzy uważają że Gohan jest teraz ok.
Powrót do góry Go down
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Porownanie gohan inny serv Empty
PisanieTemat: Re: Porownanie gohan inny serv   Porownanie gohan inny serv EmptyNie Sty 27, 2013 1:57 pm

Twoja składnia mnie poraża, połowy nie zrozumiałem bo była napisana tak :
"Gohan mlami 300 llv 14khop wes w oguile idxzie z tond bo to zal jest oprarwcie potki tajk jak bylyt bo gohan jest za sluaby w tedsy byl nie dos zajebania i byloos fasjnie"
Gohan był OP, tylko Ty nie potrafiłeś nim grać, bang bang!
Powrót do góry Go down
Promyczek
Helper (Trial Tutor)
Promyczek


Posty : 124
Reputacja : -3
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Porownanie gohan inny serv Empty
PisanieTemat: Re: Porownanie gohan inny serv   Porownanie gohan inny serv EmptyNie Sty 27, 2013 2:02 pm

Mycz to jest Server Dragon Ball Redemption a nie ***.

Przy okazji masz racje tam gohany mają dużo hp...

Solo sagi x2 zrobi 500 lvl... i ma z tego +4k hp i ki... Medium questy ma tez każdy na tym lvl;u ma +2,5k hp i ki czyli łacznie ma + 6.5k hp i ki.... 200lvli tutaj da Ci 4k hp wiec bedziesz mial tyle co ten 800 gohan po odjęciu tych smiesznych bonusów...

Zacząłeś grać Gohanem to nie płacz, że go teraz znerfili... Nauczyliście się wszyscy latać na barrier i potach to się czas oduczyć.

Tyle ode mnie... I proszę nie zakładać kolejnych 100000 tematów na temat Gohana.
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Porownanie gohan inny serv Empty
PisanieTemat: Re: Porownanie gohan inny serv   Porownanie gohan inny serv EmptyNie Sty 27, 2013 2:06 pm

Mycz idz sie kurwa utop wkoncu. I skoncz z tym spamem, L2p noobie a jak nie to nie graj gohanem i rob se new chara. Zadne potki nie beda przywrocone bo znowu gohan op bedzie a teraz jest ok. NAUCZCIE SIE GRAC!!!!
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Porownanie gohan inny serv Empty
PisanieTemat: Re: Porownanie gohan inny serv   Porownanie gohan inny serv EmptyNie Sty 27, 2013 2:13 pm

idzcie sobie na arene z kimś i potrenujcie używanie potów, uciekanie, zanzoken i wyłączenie lub włączanie barrier w dobrym momencie.

@edit

zapomniałem dopisać, że Tuffle, Freezerzy (i rzadziej buu) maja jeszcze ciężej przez swoje śmieszne hity, a jakoś nie widać ich płaczu.
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

Porownanie gohan inny serv Empty
PisanieTemat: Re: Porownanie gohan inny serv   Porownanie gohan inny serv EmptyNie Sty 27, 2013 2:47 pm

Mycz, skoro mówisz że masz 120ki to pewnie twój nick w grze Kozacki, powiedz mi teraz co cie tak bolą te skile jak wszystkie wjebałeś na bocie? Człowieku, ogarnij się, szkoda Ci czasu pośtwięconego na ustawianie bota? Jest exhaus i już nie dajesz rady spamić potkami, czy bot Ci sie zawiesza czy jaki jest twój problem? Gohan ma chyba najlepszy dmg z serva, nie może miec jeszcze k**wa dużo hp, ogarnij się człowieku.
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Porownanie gohan inny serv Empty
PisanieTemat: Re: Porownanie gohan inny serv   Porownanie gohan inny serv EmptyNie Sty 27, 2013 3:49 pm

Robi się niepotrzebny spam, możliwe że dziś wystartuje Beta to popracujemy nad tym.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Porownanie gohan inny serv Empty
PisanieTemat: Re: Porownanie gohan inny serv   Porownanie gohan inny serv Empty

Powrót do góry Go down
 
Porownanie gohan inny serv
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Son Gohan] Poradnik By. Black Mystic Gohan.
» bug zanzoken aka gohan i niektóre profesje
» Gohan !!!!!
» Parodia Gohan
» Gohan LAma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Błędy-
Skocz do: