Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 [Propozycje] Exp, Loot, Stamina

Go down 
+9
Karaluszek93
NUT
Poduszek
Rozrabiaka
Giants
Promyczek
LAron
Black Java
Teridos Mistrzem
13 posters
AutorWiadomość
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptyWto Sty 29, 2013 8:12 pm

Bum Bum Bum, biegnij ile masz sił i tak Cię dopadnę w męczarniach będziesz się wił!
Cześć, czołem, mam kilka propozycji które oprócz Balansowania Postaci mogą umilić, a przynajmniej zrobić grę trudniejszą oraz ciekawszą... Postaram się je wam tak przedstawić, byście mnie dobrze zrozumieli i poparli moje jakże nieomylne zdanie.

Propozycja Number One
*Zmniejszenie Expa*
Uważam iż exp jest strasznie duży jak na server 'hard'. Straszliwie łatwo się wyexpić i przez to gra staje się nudna. Nie idziemy na respa wbić sobie kilku levelów, tylko 'wjebać' nowego transa i przyexpić 100 lvlów w kilka godzin... Obecnie lasta można wbić w kilka dni (Robiąc też sagi) a po laście wchodząc na SS'y (Super Saiyany) expimy jeszcze szybciej... Pytam, po co expić po last transformie? Po marną ilość hp, czy większy hit ze spella. O wiele fajniej gra się/expi by zdobyć kolejną transformację... z tym, że tutaj dzieje się to ultra szybko i cała zabawa polega na tym, by bić lvl po... szczerze mówiąc nic.
Rozpiska expa wygląda tak:
Level 1-50 , experience: x5
Level 51-100 , experience: x4
Level 101-200 , experience: x3
Level 201-350 , experience: x2
Level 351+ , experience: x1
Osobiście zmieniłbym ją nieco by wyglądała tak:
Level 1-50 , experience: x4
Level 51-100 , experience: x2
Level 101-200 , experience: x1
Level 201-350 , experience: x0,75
Level 351+ , experience: x0,5

Wbicie lasta było by "czymś", a późniejszy exp byłby trudny i dłuższy niż jest teraz.

Jeżeli ludzie by płakali, że zmniejszenie expa, a oni jeszcze nic nie wbili... można by było cofnąć (bez skillów) wszystkich ludzi z 350+ do właśnie 350 lvla.

Propozycja Numer Dwa
*Zmniejszenie Loota
W 2 lvl'e potrafie wylootać s Super Saiyanów 9k capa tone itemków...
A między 490-550 lvlem (expi się to szybko) dropnąłem: 2 silver belty, 12 mistic armorów, 5 kibitek, 2 m turbany i masę tone itemków.
Uważam, że sb, m shirty, kibitki to rare itemki, a lootają jak głupie... zero trudu by je zdobyć z SSów czy z Bio...

Stamina i "Potki na Stamine"
Prosty system staminy, która regenerowała by się 2 godziny bycia offline - 1h staminy. (100% staminy - normalny exp, spadnięcie poniżej 75% - 25% expa mniej itp.)
Potki lootały by z wszystkich mobków oraz można by było je kupić w sms shopie (przystępna cena). 1 potka regenerowała by 1 godzine staminy.
Urozmaiciło by to handel oraz spowolniło expienie... może gra nie wyglądała by tak, że wbijamy szybko lasta, szybko skille i można grać 'normalnie'...
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptyWto Sty 29, 2013 8:18 pm

Jestem za, te potki mogły by lotać na zasadzie snowballi, oczywiście dużo rzadziej jako rare item. Stamina powinna dawać 75% expa dopiero jak spadnie np. poniżej 20%, a nie tak szybko. Na pewno duża część graczy(łącznie ze mną) odejdzie gdy tylko będzie reset postaci, ale cofka do 350lvla bez utraty skilli nie jest wcale takim złym pomysłem, rozumiem że wuchta ludzi będzie negatywnie nastawiona, ale pomysł jest wyśmienity, bo aktualnie przychodzą gracze, chwile grają i już więcej nie wracają jak widzą taki server, gdzie nikt sie do nikogo nie odzywa, nikt na trade nawet nie pisze, nie mozna nic kupic bo za co? Każdy ma pacca, kinto, najlepszego seta i golda tyle że do końca gry luzem starczy. LAron zrób głosowanie TAK/NIE i przychyl się sie tego pomysłu, może już na remake? A co do lota, to zmniejszył bym go i to bardzo mocno, sb powinien być rare itemem, ja zabiłem 3k~ ssów i już mam 2;)
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptyWto Sty 29, 2013 8:27 pm

Świetny pomysł, postaram się go wcielić w życie jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Promyczek
Helper (Trial Tutor)
Promyczek


Posty : 124
Reputacja : -3
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptyWto Sty 29, 2013 8:42 pm

Moim zdaniem pomysł dobry ale exp zmieniłbym na taki.

1-150lvl exp x2
151-350lvl exp x1
351+ exp x0,75


Co do itemów zgodzę się w 100%

I co do sag. Od sagi Pui Pui zmniejszyć exp o 35% za sagi a za kida o 50%

Teraz zaczynając sagi na 100lvl;u skończymy z 300
Do tego wprowadzić przedział lvl'owy na sagi.
Dragon Ball sagas 1lvl
Sayian Sagas 80lvl
Namek Sagas 160lvl
Android&Cell sagas 250lvl
Buu sagas 320lvl


#edit

Mi osobiście reset by nie przeszkadzał, ale osobą które bez bota siedzą po 12h dziennie (bywają takie) pewnie by przeszkadzało. Jednak dużą stratą byłyby itemki z eventu, na które wiekszośc osób (w tym również ja żeby nie było) się starała.



#edit 2

Można by też wprowadzić system bonus expa.

Wygladał by on tak.

Za zdobycie 150000pkt 5% więcej expa np za potwory z nacji tsufulskiej, sayiańskiej.(Oczywiście albo 1 bonus albo drugi.) Za ubicie danego potwora nacji dostawali byśmy ileś pkt. a za ubicie potwora przeciwnej nacji byśmy tracili te pkt i dodawali do drugiej punktacji np:

Tsufuls: 1000pkt
Sayians: -1000pkt

Ale gdybyśmy zabili potwora który daje nam np 20pkt wyglądało by to tak
Tsuful: 1020pkt
Sayians: -1020pkt
I na odwrót.

Gdybyśmy osiągnęli już dany bonus a następnie bysmy chcieli za inne potwory dostawać expa to musilibyśmy zbić pkt i expić na innej nacji np

Tsuful: 1000pkt
Sayians: -1000pkt
A chcielibyśmy wbić Sayians reputation. Wtedy po zabiciu potworów nacji Sayiańskiej dostawali byśmy pkt. Np zabijamy potwora dajacego nam 20pkt

Tsuful: 980pkt
Sayians -980pkt

Mam nadzieje, że rozumiecie o co chodzi w pomyśle.

Rozpiska taka:

150000pkt- 5% więcej expa
300000pkt- 8% więcej expa
450000pkt- 10% więcej expa



Potwory:
Tsufule:

Tsuful Cyvilian
Tsuful Soldier
Tsuful Enginer
Metal
Biotsuful


Sayianskie:

Sayian rebelian
Sayian Warrior
Sayian Elite
Oozaru
Armored Oozaru
Super Sayian



#edit 3

Zróżnicować lvl;e które potrzebują postaci na transofrmy.


1 transform

Zmienić z 30 lvl;a na 50-70lvl


Drugi

Zmienić z 80 na 100-120 lvl


Trzeci

Zmienić z 130 na 160-180


Czwarty

Zmienić z 180 na 230-250


Piaty

Zmienić z 210 na 320-340


Szósty

Zmienić z 280 na 400-410


Siódmy

Zmienić z 350 na 480-500


Wtedy osiągnięciem będzie wbicie transformacji.

Expić się będzie z chęcią wbicia tego transformu i bycia najlepszym, a jak już lvl będzie szedł wolniej to będą gracze rywalizować o bycie najlepszym.


Ostatnio zmieniony przez Promyczek dnia Wto Sty 29, 2013 9:44 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Giants
Gracz
Giants


Posty : 33
Reputacja : 1
Dołączył : 12/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki
Państwo : United States
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptyWto Sty 29, 2013 8:47 pm

LAron ale taka zmiana musiałaby się wiązać z restartem postaci, uważam, że nieuczciwe w stosunku do nowych graczy byłoby gdyby ludzie już sobie poolotali po 4214524 k capa t itemów + full eq x 10
Powrót do góry Go down
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptyWto Sty 29, 2013 8:55 pm

Wszystkim nie dogodzisz, a o wiele więcej osób będzie za opcją zmniejszenie wszystkiego bez konsekwencji, niż z resetem postaci... więc niektórzy będą musieli przeboleć, bywa... :l
Powrót do góry Go down
Rozrabiaka
Gracz
Rozrabiaka


Posty : 46
Reputacja : 0
Dołączył : 05/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki Bijaacz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptyWto Sty 29, 2013 9:21 pm

Jak miałyby zostać wprowadzone takie radykalne zmiany to musieliby wszyscy od nowa zaczynać.. Tylko, że paru graczy by odeszło ;]
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptyWto Sty 29, 2013 9:24 pm

paru graczy by odeszło ale więcej by przybyło ;] ja osobiście jestem za

@edit
zapomniałem dodać, że prawdziwy ots DBR jeszcze się nie zaczął. wyobrazmy sobie, że gramy na poprostu długich testach. dlatego jestem za jak najszybszym resetem postaci.
Powrót do góry Go down
NUT
Gracz
NUT


Posty : 18
Reputacja : -7
Dołączył : 04/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Wlkp.
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptyWto Sty 29, 2013 9:28 pm

W przypadku wprowadzenia zmian podejrzewam że odeszła by większość ludzi z serwera. Nie oszukujmy się, ale nowi gracze zaczynają tu grać bo expi się tu szybciej niż na konkurencyjnych serwerach
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptyWto Sty 29, 2013 9:48 pm

Cofniecie lvl - DNO
Zmniejszenie expa - ujdzie
Powrót do góry Go down
rafikos
Gracz
rafikos


Posty : 5
Reputacja : 0
Dołączył : 02/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptyWto Sty 29, 2013 9:58 pm

zmniejszyc exp
zwiekszyc hity potworow
dodac expowiska
cofanie lvli nie ma sensu
Powrót do góry Go down
kotsu
Gracz
avatar


Posty : 4
Reputacja : 0
Dołączył : 11/11/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptySro Sty 30, 2013 3:21 am

Rób resa.
Powrót do góry Go down
xxjinekxx
Gracz
xxjinekxx


Posty : 34
Reputacja : -1
Dołączył : 14/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptySro Sty 30, 2013 12:06 pm

A wiec tak, tak mowicie o wolnym expie, ale pomyslcie o tym ze z kim wy bedziecie sie potem bic? skoro tu jest 70 graczy max... myslicie ze te pare osob bedzie ostro maniaczyc zeby sie potem ponapierdalac troche?
Pomysl dobry zeby zmniejszyc exp ale nie az tak bardzo, Ludzie ten server potrzebuje graczy a nie tego zeby oni odchodzili -.-
Powrót do góry Go down
Rozrabiaka
Gracz
Rozrabiaka


Posty : 46
Reputacja : 0
Dołączył : 05/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki Bijaacz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptySro Sty 30, 2013 12:19 pm

Pomysł z transami Promyk moim zdaniem lipa, bo później duże lvle zabijają for fun małe.. Tak było jak ja zaczynałem grać.. I przy mniejszym expie i to połowa tych low będzie dobijać góra 100 lv i elo z DBR
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptySro Sty 30, 2013 12:37 pm

co do transformów promyczka to ciekawy pomysł, bo jest większa motywacja żeby expić na wyższym lvl. a teraz expić na 400+ to można jedynie dla itemków do domku. a co do pvp to można by zrobić jakąś bariere, czyli:
1-50
51-100
101-150
151-250
251-350
351 - 1000? Very Happy
Powrót do góry Go down
Leriodos
Gracz
Leriodos


Posty : 70
Reputacja : -7
Dołączył : 10/12/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptySro Sty 30, 2013 5:22 pm

Poduszek napisał:
paru graczy by odeszło ale więcej by przybyło ;] ja osobiście jestem za
[You must be registered and logged in to see this link.]
@edit
zapomniałem dodać, że prawdziwy ots DBR jeszcze się nie zaczął. wyobrazmy sobie, że gramy na poprostu długich testach. dlatego jestem za jak najszybszym resetem postaci.

Prawdziwy  DBR, masz na mysli drugi DB Legend z bootami i auto targetami... ?


Ostatnio zmieniony przez Leriodos dnia Pon Lip 30, 2018 9:41 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina EmptySro Sty 30, 2013 5:37 pm

nie chce mi się pisać więc ta, drugi *** z lagami, botami, auto targetami, auto follow i spamem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycje] Exp, Loot, Stamina   [Propozycje] Exp, Loot, Stamina Empty

Powrót do góry Go down
 
[Propozycje] Exp, Loot, Stamina
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Propozycje] zmiany
» Anhi loot.
» Loot, Furie, PK(PVP)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły - poczekalnia-
Skocz do: