Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 Pomysł odnośnie resetów i inne.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Andre1998
Gracz
Andre1998


Posty : 22
Reputacja : -3
Dołączył : 28/11/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Pomysł odnośnie resetów i inne. Empty
PisanieTemat: Pomysł odnośnie resetów i inne.   Pomysł odnośnie resetów i inne. EmptyNie Lut 03, 2013 2:52 pm

Wiele teraz mówi się o zrobienie resetu na remake , wpadłem na pomysł zaczerpnięty z pewnego mmorpg. Gra mogła by dzielić się na sezony a ostatnie miesiąc sezonu każdy ma pacc żeby nie musiał nic kupowac w sms shopie bo za niedługo będzie reset.
Taki sezon mógłby trwać np. rok. Dodano by zakładkę do strony (ZWYCIĘZCY). Zwycięzca poprzedniego sezonu mógłby dostać jakiś mały bonus na następny sezon. Np. w postaci pkt. Myślę że wzbogaciło by to rywalizację ponieważ teraz możesz grac rok , być top 1 wrócisz za 3 miesiące i nie być nawet w 100 , myślę że wygranie sezonu sprawiło by większą satysfakcję niż bycie top 1 przez krótki okres czasu. Byłby też ranking pvp który opierałby się na turniejach , za wygranie turnieju np. 100 punktów do rankingu , 2 miejsce , 80 pkt. Myślę że to by było naprawdę fajne , i był by to inny , oryginalny ots , a nie tylko bezsensowne nabijanie leveli i pvp które teraz nic nie daje. Proponuje też ostrzejszą karę za używanie bota i żeby większy lev dostawał większą karę bo chyba top 1 który wbił wszystko na bocie bardziej wkurza graczy niż nic nie znaczący koleś w rankingu używający bota. Jeśli top 1 używa wspomagaczy to on już zasługuje na perma. Była też mowa o dodaniu sag GT ale przecież juz te sagi dają dużo expa , myślę że mogły by być dodane i nie musiało by się za to nic dostawać , ktoś może chce je poprostu zrobić dla przyjemności , a szczególnie ci co oglądali db . Grałem kiedyś w db otsa gdzie sagi nic nie dawały , już nie pamiętam nazwy ale i tak wszyscy je wykonywali. Bardzo proszę o rozważenie moich propozycji bo jak już powiedziałem nie chcę żeby to był ots taki jak wszystkie , bezsensowne bicie leveli i pvp które nic nie daje Smile
Powrót do góry Go down
Promyczek
Helper (Trial Tutor)
Promyczek


Posty : 124
Reputacja : -3
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

Pomysł odnośnie resetów i inne. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł odnośnie resetów i inne.   Pomysł odnośnie resetów i inne. EmptyNie Lut 03, 2013 3:08 pm

Co do pomysłu z pvp to mi się podoba. Lecz co do tego:

Cytat :
Proponuje też ostrzejszą karę za używanie bota i żeby większy lev dostawał większą karę bo chyba top 1 który wbił wszystko na bocie bardziej wkurza graczy niż nic nie znaczący koleś w rankingu używający bota.
To nie dzielimy graczy na równych i równiejszych dlatego każdy dostaje taką samą karę. Jeśli byśmy większy lvl karali za bota na 35dni a nie na 20 to nie miałoby sensu. Dlaczego mały lvl który boci ma dostać mniejszą karę niż ten duży? Przecież są winni tak samo.

A jeśli ktoś chce napisać, że mały lvl nie zna regulaminu do końca to nic nie da ponieważ każdy kto założył konto do gry jak i konto na forum zaakceptował regulamin a co za tym idzie zna go i wie co mu wolno a czego nie.
Powrót do góry Go down
Andre1998
Gracz
Andre1998


Posty : 22
Reputacja : -3
Dołączył : 28/11/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Pomysł odnośnie resetów i inne. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł odnośnie resetów i inne.   Pomysł odnośnie resetów i inne. EmptyNie Lut 03, 2013 3:16 pm

A co myślisz o samym expieniu i zapisanie się jako najlepszy w całym sezonie , nie chodziło mi tylko o sezon pvp lecz o exp też.
Większy level nie jest winny tak samo ponieważ więcej leveli wbił na bocie i bardziej utrudnia graczom grę.
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

Pomysł odnośnie resetów i inne. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł odnośnie resetów i inne.   Pomysł odnośnie resetów i inne. EmptyPon Lut 04, 2013 2:38 pm

1) Sezony - może jak po remake będzie więcej graczy zrobimy osobny serwer z taką opcją, dosyć ciekawe aby przez cały rok grać w celu osiągnięcia Zwycięzcy (może jakieś dożywotnie konto pacc czy inny bonus).

2) PVP - może zrobimy coś takiego na arenie. Myślałem też nad czymś takim jak ranking za questy, ja by to miało wyglądać?
Za każdego prostego questa mamy jakieś punkty rankingu, za uzbierane punkty mamy jakieś prezenty w rożnych postaciach punkty do Shopu, dodatkowe questy lub w przyszłość dodatkowy addon.

3) Banowanie - myślę że dam radę napisać ciekawy system banów aby automatycznie ta osoba która przekroczy 40 dni bana ma delete.

Tyle ode mnie, mam nadzieję że przybliżyłem wam mniej więcej mój pomysł na przyszłość ;D

Pozdrawiam
LAron
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomysł odnośnie resetów i inne. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł odnośnie resetów i inne.   Pomysł odnośnie resetów i inne. Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomysł odnośnie resetów i inne.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomysł Konkurs Pvp
» [pomysł] regulamin
» Pomysł z transem (fuzja)
» [Pomysł] zróżnicowanie + party exp
» Pomysł Waluta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły - poczekalnia-
Skocz do: