Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 [Obraza] Zycie Jest Hajem

Go down 
+2
NineWest
Brollus
6 posters
AutorWiadomość
Brollus
Gracz
Brollus


Posty : 9
Reputacja : 0
Dołączył : 02/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Obraza] Zycie Jest Hajem Empty
PisanieTemat: [Obraza] Zycie Jest Hajem   [Obraza] Zycie Jest Hajem EmptyPon Lut 04, 2013 10:37 pm

Nazwa: Zycie Jest Hajem
Data: 04.02.2013
Godz. 23:30

Dowód zdjęcie: [You must be registered and logged in to see this link.]
Opis: Zaczął mnie wyzywać od "cip" ponieważ ma mi za złe że go kiedyś zabiłem Oo.
Powrót do góry Go down
NineWest
Gracz
NineWest


Posty : 19
Reputacja : 0
Dołączył : 28/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Obraza] Zycie Jest Hajem Empty
PisanieTemat: Re: [Obraza] Zycie Jest Hajem   [Obraza] Zycie Jest Hajem EmptyPon Lut 04, 2013 10:48 pm

To jest śmieszne gosciu, delikatny jetses jak francuski piesek. Załóżcie gildie otsowa policja bo te latanie z filmikami i robienie co 3min zdjec to az zalosne:D


Ostatnio zmieniony przez NineWest dnia Pon Lut 04, 2013 10:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Pogromca Skinów
Gracz
Pogromca Skinów


Posty : 13
Reputacja : 0
Dołączył : 28/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Obraza] Zycie Jest Hajem Empty
PisanieTemat: Re: [Obraza] Zycie Jest Hajem   [Obraza] Zycie Jest Hajem EmptyPon Lut 04, 2013 10:54 pm

NineWest napisał:
To jest śmieszne gosciu, delikatny jetses jak francuski piesem. Załóżcie gildie otsowa policja bo te latanie z filmikami i robienie co 3min zdjec to az zalosne:D

Propsy
Powrót do góry Go down
Zycie Jest Hajem
Gracz
Zycie Jest Hajem


Posty : 6
Reputacja : 0
Dołączył : 24/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Obraza] Zycie Jest Hajem Empty
PisanieTemat: Re: [Obraza] Zycie Jest Hajem   [Obraza] Zycie Jest Hajem EmptyPon Lut 04, 2013 10:55 pm

nie ma to jak konfiturki Smile
Powrót do góry Go down
Józef Stalin
Gracz
Józef Stalin


Posty : 18
Reputacja : 0
Dołączył : 12/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Obraza] Zycie Jest Hajem Empty
PisanieTemat: Re: [Obraza] Zycie Jest Hajem   [Obraza] Zycie Jest Hajem EmptyWto Lut 05, 2013 10:50 am

Zasada udzielania informacji prawnej stronom zobowiązuje organy administracji do należytego i wyczerpującego informowania stron o okolicznościach faktycznych i prawnych, które mogą mieć wpływ na ustalenie ich praw i obowiązków będących przedmiotem postępowania administracyjnego. Organy są zobowiązane czuwać, aby nie tylko strony ale i inne osoby uczestniczące w postępowaniu nie poniosły szkody z powodu nieznajomości prawa i w tym celu mają obowiązek udzielania niezbędnych wyjaśnień i wskazówek.

Policjant ( czytaj większość graczy Dragon Ball Redemption) może :

- poddać kontroli osobistej, przejrzeć bagaż i sprawdzić ładunek - jeśli istnieje uzasadnione podejrzenie (patrz: słowniczek) popełnienia „czynu zabronionego pod groźbą kary” (np. wyzywanie gracza). Kontroli osobistej i bagażu często dokonuje się także przy zatrzymaniu osoby. Oczywiście kobietę powinna rewidować kobieta, a mężczyznę - mężczyzna, a przeszukanie powinno mieć miejsce w ustronnym pomieszczeniu. Kontrolowany może zażądać obecności wskazanego przez siebie świadka,

- zatrzymać - jeśli w sposób oczywisty stwarzamy zagrożenie nie tylko dla życia lub zdrowia graczy, ale także dla mienia (np. włamując się do domku Promyczka). Policjant może też zatrzymać więźnia, który wyznaczonym terminie nie powrócił z przepustki,

-wylegitymować - w celu ustalenia tożsamości. Nie narusza to naszego prawa do ochrony danych osobowych. Policjantowi nie wolno jednak legitymować bez uzasadnienia. Zawsze musi podać przyczynę, np. kontrola bota, podobieństwo do poszukiwanego itp.

Od siebie dodam, że w tej sytuacji niezwłoczne będzie wszczęcie postępowania karnego.

[You must be registered and logged in to see this link.]

P.S: Wypraszam sobie ukaranie mnie warnem, ponieważ wnoszę wiele w sprawie zaistniałem sytuacji.

Jak pomogłem to dajcie +.

@Giants
Zdjęcie nie wiem czym było robione, bo wziąłem je z internetu. Widać co jest na nim więc w czym problem?


Ostatnio zmieniony przez Józef Stalin dnia Sro Lut 06, 2013 12:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Giants
Gracz
Giants


Posty : 33
Reputacja : 1
Dołączył : 12/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki
Państwo : United States
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Obraza] Zycie Jest Hajem Empty
PisanieTemat: Re: [Obraza] Zycie Jest Hajem   [Obraza] Zycie Jest Hajem EmptyWto Lut 05, 2013 4:59 pm

Chyba te zdjęcie robiłeś telefonem. Takie tematy w ogóle nie powinny być brane pod uwagę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Obraza] Zycie Jest Hajem Empty
PisanieTemat: Re: [Obraza] Zycie Jest Hajem   [Obraza] Zycie Jest Hajem Empty

Powrót do góry Go down
 
[Obraza] Zycie Jest Hajem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Obraza] Zycie Jest Hajem
» [Obraza] Zycie jest Hajem
» [Obraza] Michaelo
» [Obraza] Denature
» [Obraza] Chile Rlz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Czarna Lista :: Skargi na graczy-
Skocz do: