Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 [autologger, autoattack] Kwasik

Go down 
+4
arra
Karaluszek93
Rozrabiaka
Poduszek
8 posters
AutorWiadomość
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptyWto Lut 05, 2013 8:37 pm

Nazwa: Kwasik
Data: 05.02.2013
Dowód: [You must be registered and logged in to see this link.] , [You must be registered and logged in to see this link.]
opis: o 09:17 Kwasika wyrzucił zapewne antibot. poczekałem 15 min do 09:32 i zacząłem znowu nagrywać. Kwasik jak i Jinvegeta (widać na screenie z poprzedniej próby nagrania) trenowali w TR. nie wykluczam mc, ale na to już dowodów nie mam.

PS.
ja się zastanawiam, dlaczego władza nie banuje tak jak trzeba ? zgłosiłem Dedacz Okejo, no ok dostał bana. ale co widzę na drugi dzień, online trenuje na Vegecie -.-
według regulaminu powinien dostać bana na 20 dni. taka sama sytuacja z Kozacki, też dostał bana na 1 dzień (może 2 dni, nie pamiętam) a powinien dostać na 20 dni

Cytat :
1) Używanie botów - ban 20 dni.
Cytat :
1) Wykorzystywanie błędów w grze lub jej słabość (follow podczas biegania na bierzni, PPM) - ban 20 dni.

@edit
zapomniałem dopisać, że Kozackiego ostrzegałem żeby się nie ruszał (bug na saibamanach) i żeby go kickło. czekałem 40 min jak nie więcej, a on dalej tam stał. oznacza to że albo bocił i nie widział co piszę, albo był w pełni świadomy tego, że buguje. ban 20 dni tym bardziej się należy.
jakieś wyjaśnienia, czy dalej będziemy tkwić z tym "złym" regulaminem ?
Powrót do góry Go down
Rozrabiaka
Gracz
Rozrabiaka


Posty : 46
Reputacja : 0
Dołączył : 05/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki Bijaacz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptyWto Lut 05, 2013 10:16 pm

I ciszaaaaa Very Happy
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptyWto Lut 05, 2013 10:27 pm

Ta co do sprawy Kozackiego to LAron sie nie popisal. Nie dosc ze Kozacki uzyl sobie buga na kinto to jeszcze chcial zrobic wladze w chuja ze niby to nie on uzyl kinto a autor tematu i ze wnosi o bana (niestety mu to nie wyszlo ale za sama probe oszustwa powinien zostac ukarany) . I co wladza zrobila z oszustem i bugerem? Ban na 1 dzien. WOW AZ 1 DZIEN. Dobrze ze nie pol. Moze wladza lubi jak sie ja robi w chuja, nie wiem nie wnikam.
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptyWto Lut 05, 2013 10:54 pm

@up akurat to jest prawda
Powrót do góry Go down
arra
Gracz
arra


Posty : 10
Reputacja : 1
Dołączył : 13/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptyWto Lut 05, 2013 10:56 pm

jestescie wszyscy jebanymi frajerami ktore tylko placza [You must be registered and logged in to see this image.] Karaluch ma 19 lat i gra w tibie ahahaha beka z lamusa
Powrót do góry Go down
Rozrabiaka
Gracz
Rozrabiaka


Posty : 46
Reputacja : 0
Dołączył : 05/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki Bijaacz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptyWto Lut 05, 2013 10:59 pm

Karaluch ma 19 lat?? Lól do pracy idź, a nie w gry nawalasz.. Karaluch plebs :p
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptyWto Lut 05, 2013 11:02 pm

tibia nie tibia, ważne że relaxuje.
Powrót do góry Go down
Józef Stalin
Gracz
Józef Stalin


Posty : 18
Reputacja : 0
Dołączył : 12/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptySro Lut 06, 2013 12:21 am

Zasada udzielania informacji prawnej stronom zobowiązuje organy administracji do należytego i wyczerpującego informowania stron o okolicznościach faktycznych i prawnych, które mogą mieć wpływ na ustalenie ich praw i obowiązków będących przedmiotem postępowania administracyjnego. Organy są zobowiązane czuwać, aby nie tylko strony ale i inne osoby uczestniczące w postępowaniu nie poniosły szkody z powodu nieznajomości prawa i w tym celu mają obowiązek udzielania niezbędnych wyjaśnień i wskazówek.

Policjant ( czytaj większość graczy Dragon Ball Redemption) może :

- poddać kontroli osobistej, przejrzeć bagaż i sprawdzić ładunek - jeśli istnieje uzasadnione podejrzenie (patrz: słowniczek) popełnienia „czynu zabronionego pod groźbą kary” (np. wyzywanie gracza). Kontroli osobistej i bagażu często dokonuje się także przy zatrzymaniu osoby. Oczywiście kobietę powinna rewidować kobieta, a mężczyznę - mężczyzna, a przeszukanie powinno mieć miejsce w ustronnym pomieszczeniu. Kontrolowany może zażądać obecności wskazanego przez siebie świadka,

- zatrzymać - jeśli w sposób oczywisty stwarzamy zagrożenie nie tylko dla życia lub zdrowia graczy, ale także dla mienia (np. włamując się do domku Promyczka). Policjant może też zatrzymać więźnia, który wyznaczonym terminie nie powrócił z przepustki,

-wylegitymować - w celu ustalenia tożsamości. Nie narusza to naszego prawa do ochrony danych osobowych. Policjantowi nie wolno jednak legitymować bez uzasadnienia. Zawsze musi podać przyczynę, np. kontrola bota, podobieństwo do poszukiwanego itp.

Od siebie dodam, że w tej sytuacji niezwłoczne będzie wszczęcie postępowania karnego. Śledztwo oczywiście zostanie zakończone w ciągu 24h.

[You must be registered and logged in to see this link.]




P.S: Wypraszam sobie ukaranie mnie warnem, ponieważ wnoszę wiele w sprawie zaistniałej sytuacji.

Jak pomogłem to dajcie +.

@Poduszek
[You must be registered and logged in to see this link.] Podoba się? Zobacz, nisko słodzona.


Teraz taki offtop będzie do wszystkich skrzywdzonych graczy donoszących na forum.
Od kiedy Wy się tacy za przeproszeniem niedojdy życiowe zrobiliście? Na podwórku jak ktoś was wyzwie to też idziecie do Taty poskarżyć się? Jak ktoś wam nie odpowie "dzień dobry" w warzywniaku to jest botem? Tacy z was zawistni ludzie są, że aż szok o drugiej w nocy po mimo oglądanego horroru.

Nie dziwię się, że nie chcą przychodzić nowi gracze skoro czują się jak w jakimś inwigilowanym państwie. Very Happy
Większość nie może się nawet rozładować w grze poprzez wyzwiska, bo zaraz screen i dostaje bana. Mało tego! Kiedy ktoś wyzywa to od razu gracz w którego kierunku są kierowane bluzgi czuję, że został obrażony, jego duma uległa całkowitemu zniszczeniu, wartości moralne zostały pogrzebane, czuję się obiektem drwin itd, itd... Aby uziemić gracza, prawda? "Będę najlepszy, będę najlepszy!".
Na szczęście jest na tym serwerze garść ( niemowlęcia, ale jest ) ludzi, którzy ... No nie będę motał, napiszę wprost - nie są frajerami.

Każdy dobrze zna realia internetowe i wie, że wyzwiska to codzienność, ale ( czyt. wyżej)...

Śmieszy mnie to, że najbardziej aktywnym działem forum jest "Czarna Lista". Może jakiś nowy trend wchodzi.

LAron!
Chciałbym abyś mi wytłumaczył co ma na celu ten punkt regulaminu, w którym jest założone, że nie można wyzywać graczy, bo zostanie ukarany. Chcecie wychować graczy? Czy chcecie utrzymać porządek na serwerze i zrobić z niego stoicką oazę, w której każdy gracz będzie się odnosił z szacunkiem i modlił, że 2sqm od niego spadnie Dragon Ball? Mam nadzieję, że mi odpowiesz. Monocle

Mógłbyś też zrobić jakiś dział z luźnymi dyskusjami, a nie połowa to czarna lista, bo jak widzisz, nie mam gdzie się wygadać. Laughing

Uff, rozpisałem się troszkę, ale jest późno a mi się spać nie chcę i dostałem weny king konga.
Powrót do góry Go down
LSD
Gracz
LSD


Posty : 2
Reputacja : 0
Dołączył : 06/02/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptySro Lut 06, 2013 2:22 am

Zebyscie sie nie poplakali konfidenty idzcie lepiej na komende cv'alki skladac lamusy obesrane haha beka z was lamusy banda Policjantow
Powrót do góry Go down
xxjinekxx
Gracz
xxjinekxx


Posty : 34
Reputacja : -1
Dołączył : 14/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptySro Lut 06, 2013 2:22 am

2 up ! Moja krew
Powrót do góry Go down
Rozrabiaka
Gracz
Rozrabiaka


Posty : 46
Reputacja : 0
Dołączył : 05/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki Bijaacz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptySro Lut 06, 2013 6:43 am

Właśnie ludzie!!!! Przestańcie zaganiać- Stalin ma rację- dostał bana za bota chamstwo.. Niech wszyscy latają na elfach, srelfach i chuj go wie na czym jeszcze.. Niech expią nam boty, pekują nam boty i skillują.. A resztą zajmą się gracze- oj został tylko flame'ing.. Dla niektórych wystarczy jak widać Very Happy
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptySro Lut 06, 2013 9:15 am

i odrazu widać kto boci a kto nie. oczywiście boty zgodzą się ze Stalinem a ci uczciwi się wnerwią, bo sami muszą biegać z expa na exp. nauczcie się sami grać.

@edit nie chodzi mi o rozrabiake xd

Stalin twój koment jest niższy od poziomu podstawówki. próbujesz wyjaśnić jedną rzecz jednocześnie dodając na siłę jakieś argumenty i sklejasz to w jedną kupę, z czego wychodzi coś totalnie bez sensownego.
Powrót do góry Go down
LSD
Gracz
LSD


Posty : 2
Reputacja : 0
Dołączył : 06/02/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptySro Lut 06, 2013 10:36 am

@up a tobie to kurwa pisanie raportow w budzie dla kundli powinni przydzielic bo do tego sie nadajesz ;o eloo
Powrót do góry Go down
Józef Stalin
Gracz
Józef Stalin


Posty : 18
Reputacja : 0
Dołączył : 12/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptySro Lut 06, 2013 12:53 pm

Chłopaczki moje drogie. Czy ja pisałem tam o perfidnym boceniu na expowisku itp ? Wyraźnie tam chyba podkreślił wyzwiska i głupie nieodpisanie komuś.

@Poduszek
Pewnie, że teraz będziesz pisał, że mój komentarz jest do kitu, nie ma nic wspólnego itd. , bo się zemną nie zgadzasz. Jesteś zaganiaczem więc zawsze będzie konflikt między nami, bo nigdy nie zrozumiem tego. Do niedawna się zarzekałaś, że nie wrzucisz nikogo na forum, a jednak. Serwer zmienia ludzi.
Piszesz, że Ci uczciwi muszą biegać z expa na exp, ale banów tutaj za takie bocenie to może z dwa były? Reszta to wyzwiska, anty idle i to co w temacie, bo wiadome - komu się chce patrzyć na skillowanie czy też pamiętać o obróceniu się? Happy Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrawiam ze słonecznej Italii! Mam nadzieję, że na podwórku nie jesteś taki nisko słodzony jak tutaj, bo u mnie byś nie miał kolegów. Happy Smile


@Rozrabiaka
Dostałem bana za bota, bez chamstwa. Very Happy Chyba, że bot to chamstwo na tym serwerze. A ja nie mam nikomu za złe tego bana, którego otrzymałem. Był całkiem w porządku w porównaniu z tymi za wyzwisko i inne błahe powody.
I tak jak wcześniej pisałem, nigdzie nie napisałem żeby wszyscy ganiali na botach, wyraźnie podkreśliłem powody, które chciałem. Nie ironizuj w każdym temacie. Happy Smile
Ciebie też pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik EmptySro Lut 06, 2013 2:15 pm

15:14 Mistrz was banned by [SC] LAron for use macro.
15:14 Jinvegeta was banned by [SC] LAron for use macro.
15:15 [SC] LAron has taken the action "Banishment" against: kwasik (Warnings: 1), with reason: "Using Unofficial Software to Play", and comment: "use anti-kick and macro.".

Zamykam, powtarzam w temacie Skarga może się wypowiadać założyciel, oskarżony oraz władza !
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[autologger, autoattack] Kwasik Empty
PisanieTemat: Re: [autologger, autoattack] Kwasik   [autologger, autoattack] Kwasik Empty

Powrót do góry Go down
 
[autologger, autoattack] Kwasik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [macro use] Kwasik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Czarna Lista :: Skargi na graczy-
Skocz do: