Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 [Ankieta] Balans postaci.

Go down 
+25
Zycie Jest Hajem
Leriodos
Insuperaable
Dudas
Nmix
Maxi
Mycz
Frycek
Katalonczyk
kotsu
Black Java
Rozrabiaka
buulaa94
Giants
Karaluszek93
Promyczek
Vico
ciota
szpadyzor
Teridos Mistrzem
Poduszek
kalo787
Matti
NUT
LAron
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2

Którą postać należy poprawić?
1) Goku
[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_lcap5%[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_rcap
 5% [ 5 ]
2) Vegeta
[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_lcap3%[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_rcap
 3% [ 3 ]
3) Gohan
[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_lcap14%[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_rcap
 14% [ 15 ]
4) Brolly
[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_lcap13%[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_rcap
 13% [ 14 ]
5) Cell
[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_lcap13%[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_rcap
 13% [ 14 ]
6) Piccolo
[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_lcap8%[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_rcap
 8% [ 9 ]
7) Androidy
[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_lcap16%[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_rcap
 16% [ 17 ]
8) Buu
[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_lcap14%[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_rcap
 14% [ 15 ]
9) Freezer
[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_lcap8%[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_rcap
 8% [ 9 ]
10) Tuffle
[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_lcap6%[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Vote_rcap
 6% [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 109
 

AutorWiadomość
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 12:46 pm

Dałem humana ponieważ gram tą profesją i wiem co jest z nią nie tak, co to cella, tsufula i buu wypowiedział się promyczek i ma rację, z resztą napisał dokładnie to co ja mu napisałem na Tibii, nie będę wię wypowiadał o trudności gry, stanu hp czy hitach postaci którą nie gram.
Powrót do góry Go down
Mycz
Gracz
Mycz


Posty : 9
Reputacja : -6
Dołączył : 27/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 2:51 pm

oczywiscie zaznaczulem gohan.broli.human.picolo.vegeta
Gohan Po zmianie jest za slaby do innych prof wezcie abso z barier poty dajcie spowrotem tak jak bylo i troche hp tak z 5k hp na lascie jak na innych servach to nei bd ludzie nawet uzywac tego spela barier

Broli stanowczo zmniejszyc hity z mele moze dac troche dmg z spela

Human wziac mu hp by mial mnie skoro ma takie absorby i to wystarczy
Picolo przesada w dmg spela i mele


Vegeta za wiele bije z mela i to o wiele bije wiecej niz broli co jest mieszne
Powrót do góry Go down
Maxi
Gracz
avatar


Posty : 14
Reputacja : 0
Dołączył : 02/09/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 3:21 pm

Uwaga uwaga przedstawiam wam myslenia gracza mycz ktorego rozwoj intelektualny zatrzymał sie w przedszkolu. Uwaga wszystkim cos zabrac tylko mojemu gohanowi cos dajcie Happy Smile)

Obiektywnie: Najslabsze profki wg mnie to : Buu/Tuffle/Frezer/Cell co z nimi zrobic z tego co wiem dmg z last spela maja dobry , hp tez nie najgorsze z tego co pisalem z roznymi osobami grajacymi tam profesja , zwiekszyc im dmg z łapy i wg mnie bedzie git , nad cellem cos pokombinować moze jakis nowy spell nie wiem nie grałem. Co do humana sam nim gram wszyscy gadaja ze on ma mnostwo absorba zmniejszyc mu hp ja osobicie tego absorba nic nie odczuwam i hp bym mu zostawil , ewentualnie zwiekszyl bym minimalnie dmg z last spela bo 17 k to troche malutko i takze minimalnie zmniejszyl dmg z balli . Co do sayianow ja juz mowilem ze jak wbija 100 rage to to jest rozpierdol totalny itnie sie do ciebie ułamek sekundy i nie ma cie, zgodze sie ze tutaj duzo zalezy od skili ale czy jego hity z lapy to nie przesada ??
Powrót do góry Go down
Nmix
Gracz
Nmix


Posty : 23
Reputacja : 0
Dołączył : 10/01/2013
Skąd : Masz te gumy ?
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 6:11 pm

@Maxi nie oszukujmy się, Gohan to teraz postać tylko do skilla. Jedyną rzeczą przetrwania dla Gohana był porządny "Barrier", teraz ten czar osłabili, potki mogli by jeszcze troszeczke poprawić bo to gruba przesada, a co do Buu to jest Tank ma bardzo dużo hp, ale przydałoby się trochę więcej dmg z łapy
PS: Nie chodzi mi o to, aby Gohan był nieśmiertelny, chcę żeby troszeczke go polepszyli.


Pozdrawiam Nmix


@Rozrabiaka: Chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem napisałem, że nie chodzi mi o to żeby Gohan był nieśmiertelny, chcę żeby go polepszyli ale z umiarem.


Ostatnio zmieniony przez Nmix dnia Nie Sty 27, 2013 7:41 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Rozrabiaka
Gracz
Rozrabiaka


Posty : 46
Reputacja : 0
Dołączył : 05/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki Bijaacz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 6:18 pm

Dobra nie drążcie już tego tematu.. Po to będzie remake, aby wszystko wyrównać. Ile jeszcze tych postów na temat gohana będzie.. Jak był op to wszyscy gohana założyli bo był NIEŚMIERTELNY.. Teraz jest pipa i widać ile osób potrafi grać tylko przesadzonymi charami -.-
Powrót do góry Go down
Mycz
Gracz
Mycz


Posty : 9
Reputacja : -6
Dołączył : 27/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 6:23 pm

Rorabiakt ty lepiej morde sklej bo nie ogarniasz krecisz filmiki telefonem itp z Hapaczem nie masz tu nic do gadania all spamia o gohana bo jest za slaby jak bylo wczesniej bylo normalnie i szlo go zabic normalnie tylko trzeba miec skile
Taki Terodis byl w stanie mnie zabic i damexior a ty to no name gowna i boty wiec nie potraficie nikogo zabic wiec spinacie najwiecej niech zrobia jak byl i bd git nawyzej niech potek daje mneij many albo im wiekszy ki lvl tym wiecej daje potek to najlepiej by bylo a nie exhaus ze raz za szybko nacisniesz i nie da sie juz go pic powodzenia oby to zmienili jak najszybciej
Powrót do góry Go down
Rozrabiaka
Gracz
Rozrabiaka


Posty : 46
Reputacja : 0
Dołączył : 05/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki Bijaacz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 6:41 pm

I like U Mycz, ale nie wiem czemu jesteś dla mnie chamski ;< teraz w końcu pograsz jak normalni gracze ;D
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 6:49 pm

Wystarczy odczekać chwileczke i już można użyc znów, chyba że bot Ci spami, rotfl!Very Happy
Powrót do góry Go down
Dudas
Gracz
Dudas


Posty : 41
Reputacja : 1
Dołączył : 26/10/2012
Płeć : Male
Wiek : 30
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 8:39 pm

Teridos Mistrzem napisał:
Po pierwsze... Gohan już nie jest OP i płaczecie. Nie potraficie używać barrier gdy macie np red hp i się leczyć gdy macie barrier i ją wyłączać? Gohan ma jeden z lepszych hitów na servie, ball'a i spell target... w dodatku jego barrier daje 20% abso! Co wy mu chcecie dać automatyczny rege many po 50k? Nie przesadzajcie.

Buu, Freezer, Cell, Tuffle - Są to gorsze profesje które wypadało by minimalnie polepszyć, choć uważam że i nimi z dobrymi skillami da się dużo zdziałać.

Human również jest w miarę dobry, nie płaczcie że zmniejszyli range EDB bo było za wielkie, można było bić przez cały ekran... Kulka+edb+15%abso - to jest słaba profka? Powbijajcie skille i w tedy się pekujcie...

Nie wiem dlaczego zaznaczacie Brolliego, jest najgorszym Saiyanem... ma mniejsze hity ze spella od wszystkich saiyanów, mniejsze hity z łapy niż np vegeta oraz mniej hp niż np goku czy veg... NIE PATRZCIE NA MOJĄ POSTAĆ, jest wyskillowana i ma full eq dlatego hitam tak mocno... inni saiyanie biją jeszcze lepiej tylko nie mają skillów... (patrz. Damexior, ma większe hity odemnie a na Vegete nie ma żadnych skarg...)

Profy do poprawy:
Buu, Freez, Tsuful, Cell - Do polepszenia
Piccolo - do osłabienia, szczególnie dmg z choby.
Human - Od biedy można mu dodać z 2-2,5k dmg na laście

Mówie wam ludzie, wbijcie skille i dropnijcie eq to każdą profką będziecie orać.

PS: Niech nie wypowiadają się tutaj 200 lvle które nawet nei mają lasta a płaczą :l.

Myślę że wyczerpałeś temat. Popieram nic więcej dodać nie mogę ;]
Powrót do góry Go down
Insuperaable
Gracz
Insuperaable


Posty : 45
Reputacja : -1
Dołączył : 08/01/2013
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Gdynia
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 11:12 pm

Oddać zasięg EDB i bedzie git Happy Smile
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 2:23 pm

12 letnie dziecko znowu wbilo na forum sie wyplakac? Mycz zaden exhaust na poty nie wroci. Nie rozumiesz tego? Ogarnij tego gohana a nie placzesz. Bot Ci spamowal te poty a teraz juz nie wyrabia z tym exhaustem? Przykre, no ale jak cale zycie na bocie to sie pozniej recznie nie ogarnia. Zamiast bota odpal czasem slownik i bedzie gites mordeczko.
Powrót do góry Go down
Promyczek
Helper (Trial Tutor)
Promyczek


Posty : 124
Reputacja : -3
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Bydgoszcz
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 2:51 pm

Skoro cały czas się ciągnie teamt gohana i mówicie też ale na małym lvl'u poty lerpsze od senzu i tańsze to moim pomysłem jest cofnąć exthousted do takiego jak był ale poty powinny dawać stałą ilośc KI

Small Potion - 1000Ki

Medium Pootion - 2000Ki

Large Potion - 3000Ki
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 2:59 pm

Niech jest tak jak jest, ja pie**dole, marudzi jeden z drugim bo mu sie bot zacina na potach bo exhaus jest, pierdolenie. Jakoś promyczek może grać i nie narzeka, dlaczego? Bo od początku wbił postać bez bota, więc teraz ten exhaus nie robi mu większej różnicy.
Powrót do góry Go down
Leriodos
Gracz
Leriodos


Posty : 70
Reputacja : -7
Dołączył : 10/12/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 5:57 pm

Polepszyć Freezera Cella i Buu.
Było na forum: [You must be registered and logged in to see this link.]


Ostatnio zmieniony przez Leriodos dnia Pon Lip 30, 2018 9:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 6:12 pm

niech będzie tak jak jest, zresztą nawet małe lvle nie mają tak mało ki żeby używać potów co sekundę.
Powrót do góry Go down
Zycie Jest Hajem
Gracz
Zycie Jest Hajem


Posty : 6
Reputacja : 0
Dołączył : 24/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyWto Sty 29, 2013 4:18 am

Witam! Co do balansu wypowiem się tak - gram Gohanem od 3 dni i wbiłem nim lasta. Gra się przyjemnie lecz nie do końca, barrier mogło by mieć wiecej abso na czary a to dlatego ze na lascie Gohan ma 10980 hp i 14820 ki / bez sag. Mogłby tez dostać wiecej hp i jeszcze zamienić mu sworda na balla zeby bil z balla lepiej jak ze sworda bo po co mu sword jak ma 10khp ?

@edit


Poprawie czar dla Gohana bo to śmiech dzisiaj biłem się z brollym i musialem podejsc do niego na 3 sqm zeby uzyc OHK przeciez to jest czar target wiecej powinien bić nawet z 7sqm... Gohan i tak ma malo hp a barrier nie ma abso wiec do poprawy

@
12:09 Checking information about: [ Gurken ] .
12:09 Level: [ 351 ]
12:09 Powerlevel: [ 22850 ]
12:09 Ki Level: [ 90 ]
12:09 Train Points: [ 130 ]


^ 351 Piccollo 23k hp prawie a Gohan 11 haha gdzie tu logika ludzie ?


Ostatnio zmieniony przez Zycie Jest Hajem dnia Wto Sty 29, 2013 11:10 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Spryciarz
Gracz
Spryciarz


Posty : 20
Reputacja : 2
Dołączył : 14/01/2013
Płeć : Male
Wiek : 28
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyWto Sty 29, 2013 8:53 am

Wypowiem się tylko na temat Tuffla bo nim tylko gram.

Tuffle - polepszyć DMG z łapy i będzie git, bo z last czaru dość dobrze bije, jak widać mało osób nim gra bo jest cienki. Nie zmieniajcie nic z czarami "Regeneration" & "Gran Aura", dobrze jest jak jest. Bo możecie to zjebać i już całkiem się zaczną spamy na forum.
Powrót do góry Go down
kupeq
Gracz
kupeq


Posty : 9
Reputacja : 0
Dołączył : 06/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyWto Sty 29, 2013 9:55 am

Freezerowi polepszyc hity z lapy bo az szkoda patrzec jak inni bija a tym samym lvlui z podobnymi skillami.
Powrót do góry Go down
Dudas
Gracz
Dudas


Posty : 41
Reputacja : 1
Dołączył : 26/10/2012
Płeć : Male
Wiek : 30
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyWto Sty 29, 2013 3:47 pm

@up co masz na myśli mówiąc inni? Wyskillowani saiyanie z m-glovami?
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyWto Sty 29, 2013 3:59 pm

gran aura i regeneration na pewno zostanie zmienione, bo to podstawa na takim ots. co do gohana - zasięg 3 kratki i taki dmg to dla ciebie śmiech ? jak narzekasz to co najwyżej można dmg odjąć z ohk. patrz na humana gdzie edb ma 3kratki zasięg i na laście bez kaio i kibitki po 11-13k bije. z kibitką i kaio około 17k


Ostatnio zmieniony przez Poduszek dnia Wto Sty 29, 2013 4:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Evilek
Gracz
Evilek


Posty : 4
Reputacja : 0
Dołączył : 30/12/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyWto Sty 29, 2013 4:03 pm

Chyba Cię pojebało human na lascie bije po 19k z kibito shirtem, wiec nie wiem skad ty wziales ten dmg...
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyWto Sty 29, 2013 4:07 pm

mi chodzi 320 lvl (równo z lastem) a nie jakiś 380, no może przesadziłem
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyWto Sty 29, 2013 4:34 pm

Ja na 500lvlu z kibito i kaio bije 25.5k w ssy z EDB, troche mało, zasięg też ch*jowy.
Powrót do góry Go down
Koksik
Gracz
Koksik


Posty : 16
Reputacja : 0
Dołączył : 09/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyWto Sty 29, 2013 5:36 pm

Może i zasięg chujowy ale masz wbudowane 15% abso czego inni nie maja...
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 EmptyWto Sty 29, 2013 5:48 pm

te 15% abso takie duże, że w ogóle go nie widać xd. albo nie wiem, może nie działa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Ankieta] Balans postaci.    [Ankieta] Balans postaci.  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
[Ankieta] Balans postaci.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Ankieta] Bronie / Weapons
» [Ankieta] PVP System na serwerze
» [Ankieta] Profesje, Pvp, Damage, Skills
» Magic turban quest Ankieta
» Ban postaci Malza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Ankiety-
Skocz do: