Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 ITEMY DAJĄCE ABSO

Go down 
+11
Maly Gnojek
Insuperaable
Michaelo
Ba'al
Poduszek
Teridos Mistrzem
Karaluszek93
Black Java
Boyka
Tirith
Koksik
15 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Koksik
Gracz
Koksik


Posty : 16
Reputacja : 0
Dołączył : 09/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 1:53 pm

Więc tak moim pomysłem jest zmniejszenie, lub całkowite wycofanie abso z itemów takich jak MAG, S BELT, M BUTY, M LEGI gdyż.... Human posiadając te itemy ma mag 20% na all, m buty 10% na all, s belt 20% na mele, m legi 10% na mele + 15% wbudowane abso humana to się równa 45% abso na magię oraz 75% abso na łape... Chyba jest to trochę przegięte?? Nie dość, że ta postać ma bala i bije duże hity... 381lv human majać 85kb z Magic snowballa walnał w tm'a 14,5k critic, ponadto ma 22800hp i edb które ma zasięg 6-7sqm i wali z tego 21k?? ;] gdzie Teridos Mistrzem mając 2x mistic glover 100+str wali max w tma 14k i musi podejsc do przeciwnika...

To samo tyczy się Gohana i jego śmiesznego barrier, które daje mu 20% absorba na all czyli taki gohan z full eq ma 50% abso na magię i 80% abso na łape, ponadto barrier nie spada gdy mana nam się skonczy + jego last trans jest stały... >.< Hity gohana też są śmieszne gdyż z ohk na 480lv bije do 37k gdzie przykładowo Brolly na tym samym lv walnie 28k [You must be registered and logged in to see this image.] i oczywiście Gohan nie musi podchodzić do przeciwnika tylko Ball i jazda...

Nie czepiam się tutaj Gohana i Humana lecz podaje na nich przykład, gdyż z full eq te postacie na prawde są zbyt bardzo przyjebane... oczywiście, gdy inna postać ma full eq też jest ciężko ją zabić, ale zabić gohana z full lub humana 1vs1 jest niemożliwe, no chyba, że gohan bądź human będą mieć 400lv a ja bym wbił sobie 800...

Więc proszę szanowna administrację o zmniejszenie lub całkowite wycofanie tego abso gdyż jest ono zbyt duże...
Tutaj przedstawię moją propozycję:

Magic Turban 20% abso na all zmienić na 10% abso na all regeneracja many oraz hp 100/s
Silver Belt 20% abso na mele zmienic na 10% na mele
M buty 10% abso na all zostawić tak jak jest + regeneracja many 100/s
M legi 10% abso na łape zmienic na 5% abso na all + regeneracji Hp 100/s

I takim o to sposobem otrzymamy 25% abso na magię oraz 35% abso łapę oraz 200hp/s i 200m/s myślę, że jest do dobre rozwiązanie...

@Down
human na lascie bije 16k ;o a tak pozatym moze te 14k z msb to byl nalozony hit

Śmieszny jesteś? 14k z msb to nie był nałożony hit, gdyż gracz ma 90as [You must be registered and logged in to see this image.] wiec jest to nie realne, ponadto na lascie z EDB bije 18k [You must be registered and logged in to see this image.] Wiem, bo mój kolega wczoraj wbił lasta i pokazywał mi hity [You must be registered and logged in to see this image.] Poza tym na co Ci furie? Zaznaczasz typka z MSB i spamisz edb i nie ma jak do Ciebie podejsc.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Dla przykładu 450+ Broly
15:02 Basic Attack: 10000. z 2x m glover i 90+str hit wejdzie 13,5k lecz tutaj pokazuje bez kaio
15:02 Technique Attack: 20220. hit z kaio wejdzie 26k lecz jak up

Human 381lv czyli 70lv mniej niz broli
15:03 Technique Attack: 15218. z kaio 21k
15:03 Basic Attack: 10021. Mając 85kb i msb z kaio 13,6-13,7k

Gohan 424lv
15:42 Basic Attack: 10507. z msb mając 100kb na kaio ofc wejdzie koło 14k+
15:42 Technique Attack: 24022. z ohk na kaio do 33k Smile
Info od Orophina


Ostatnio zmieniony przez Koksik dnia Pon Sty 21, 2013 2:45 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Tirith
Gracz
Tirith


Posty : 28
Reputacja : 0
Dołączył : 08/01/2013
Płeć : Male
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:00 pm

Najpierw zdobadz to full eq a pozniej porozmawiamy ... Malo osob ma tutaj full eq wiec nie wiem o czym wgl rozmawiamy , o ile sie nie myle bo grasz brollym a jada cie humany i gohany i placzesz teraz ze male hity ma , human na lascie bije 16k ;o a tak pozatym moze te 14k z msb to byl nalozony hit
pozatym nie siadaja caly czas takie hity bo nie ma on furie .
Powrót do góry Go down
Boyka
Gracz
Boyka


Posty : 115
Reputacja : -13
Dołączył : 16/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Poznań
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:15 pm

masz racje z tymi itemami mogly by miec mniej ale co do humana nie masz racji bo to jest jedna z najgorszych profesji, 14k z msb ladny ciritic, tylko ze human ma malo hp z balli wchodzi 1/3 hitow bo duzo z nich to missy, i niema furie, tak jak brolly a taki teridos podbiega do takiego humana na dashu i typa niema w sekunde nawet nie zdazy bakuhatsuha zajebac bo juz typ lezy, co do gohana masz racje jest zbyt dobry z tym barrier
Powrót do góry Go down
Koksik
Gracz
Koksik


Posty : 16
Reputacja : 0
Dołączył : 09/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:19 pm

Boyka napisał:
masz racje z tymi itemami mogly by miec mniej ale co do humana nie masz racji bo to jest jedna z najgorszych profesji, 14k z msb ladny ciritic, tylko ze human ma malo hp z balli wchodzi 1/3 hitow bo duzo z nich to missy, i niema furie, tak jak brolly a taki teridos podbiega do takiego humana na dashu i typa niema w sekunde nawet nie zdazy bakuhatsuha zajebac bo juz typ lezy, co do gohana masz racje jest zbyt dobry z tym barrier

No właśnie Teridos bił się z Hapaj Dzidę 470lv humanem i nie mógl go zabic na solo bo bił go z lapy po 3k? a ze spela hmm 6k-6,5k?? Poza tym wchodzi 1/3 hitów spoko... masz 80% szans na trafienie i z wyskilowanym 120+as jest już moc...tak jak niktt 133as i zabijasz ludzi z samego balla ;] Wystarczy wyskilować humanem z 120+as i pozdro. Poza tym human nie ma tak mało hp.. 381 human ma 23k hp bez 200 to na 500lv będzie miał prawie 26k hp gdzie Brolly czy też inne postacie bijące z łapy na tym lv będą mieć tyle samo bądź 1k-1,5k wiecej...
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:26 pm

Nie wiem o co wam chodzi, ale ja gram humanem i mam duży as, czepiacie się że nie macie kasy na expie jako brolly z takimi hitami z łapy, nosz k*rwa, mnie każdy hit kosztuje 300ki, mana potki spadają CAŁY CZAS, czego wy chcecie od humana? za duże hity ma z balli? śmiecze... nie jest to słaba postać, ale dobra też nie jest, bo jest bardzo trudna. A co do abso to jest dobre, jak brolly podejdzie do kogoś na 100furie z ładnym as i str to je kazdego na 2sek, patrz na siebie najpierw. Trudny exp jest odzwierciedleniem troche lepszego pvp, proste, zlikwidujcie branie many albo nie trafianie z balli, a później obniżajcie abso dla humana albo hity, pozdro
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:28 pm

Jest dobrze tak jak jest. I mi tu nie placz. Myslisz ze jak zabiora badz zmniejsza abso w itemach to bedzie sens tu grac? Bedzie 1500100900 sajanow i zadnej innej profesji bo sajan na 120+as na furie przy braku abso u targeta = 1-2 sec walki. Sie ogarnij i nie pisz takich durnych tematow bo Cie humany wykladaja. I tak tu kazdy sajan lata auto target + fallow wiec w pvp ma lekko. Pozatym nie kazdy hit z bala wchodzi jak przy swordzie/gloverze.


Ostatnio zmieniony przez Karaluszek93 dnia Pon Sty 21, 2013 2:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Koksik
Gracz
Koksik


Posty : 16
Reputacja : 0
Dołączył : 09/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:30 pm

@Black Java
Nie piszę tutaj o zmienianiu hitów u Humana lecz, osłabieniu abso za poszczególne itemy czyli mag itp..

@Karaluch
Zauważ, że skoro Brolly czy inny sajan nie może Cie zabić, który posiada furie to co mają zrobic inne profesje??? Bez furie np. Cell, tufle, bubu itp??
Widać idiota z Ciebie, nie chcesz osłabienia abso z itemów, bo teraz jesteś nie do zabicia ;] Pvp humana wygląda tak, zaznaczasz kogoś spamisz EDB bo ma zasięg 6-7sqm? i walisz z bala i w tym czasie, w którym podbiegnie do Ciebie jakaś profesja nie jest w stanie nic Ci zrobic, ponieważ albo padnie po drodze do Ciebie albo bedzie Cie smyrala z lapy i spela smiesznymi hitami


Ostatnio zmieniony przez Koksik dnia Pon Sty 21, 2013 2:35 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:32 pm

Tylko abso w itemach ratuje inne profesje w starciu z sajanami..... Wiec jest dobrze ogarnij sajana.

@Koksik

To trzeba polepszyc profesje Buu, Cell, Tuffle itd a nie zdejmowac badz oslabiac abso w itemach bo wtedy sajani beda kazdego gasic w sec.

A Teridos nie mogl mnie zabic nie z powodu hitow 3k bo mial wieksze hity tylko z powodu mojego biegania. Jak by do mnie podszedl to lezalbym szybko.


Ostatnio zmieniony przez Karaluszek93 dnia Pon Sty 21, 2013 4:13 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:35 pm

Ja na 330lvlu androidem biłem się z 350 brolly i miałem M botki, m legi, kibito arma i maga, jak tylko podchodzil to z SAMEJ ŁAPY bił mnie do yellowa, od razu, mial z 105as i 85str~, 100furie;)
Powrót do góry Go down
Koksik
Gracz
Koksik


Posty : 16
Reputacja : 0
Dołączył : 09/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:36 pm

Black Java napisał:
Ja na 330lvlu androidem biłem się z 350 brolly i miałem M botki, m legi, kibito arma i maga, jak tylko podchodzil to z SAMEJ ŁAPY bił mnie do yellowa, od razu, mial z 105as i 85str~, 100furie;)

A w tej bajce były smoki? Z twoim as zabił byś go z samego bala ;]]
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:46 pm

wtedy miałem 105as~ z resztą, zabił Cie human i cały server ma się zmienić bo nie masz skilli by zabijać innych? Przysiedź tydzień, potreń, wbij 125+as, zrób ładnego str, zrób 100furie i pokaż jak sie bije, a nie płaczesz na forum bo jest za duży abso. Daj spokój, abso jest dobre, bo ludzie mają też duże hity.
Powrót do góry Go down
Koksik
Gracz
Koksik


Posty : 16
Reputacja : 0
Dołączył : 09/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:50 pm

Black Java napisał:
wtedy miałem 105as~ z resztą, zabił Cie human i cały server ma się zmienić bo nie masz skilli by zabijać innych? Przysiedź tydzień, potreń, wbij 125+as, zrób ładnego str, zrób 100furie i pokaż jak sie bije, a nie płaczesz na forum bo jest za duży abso. Daj spokój, abso jest dobre, bo ludzie mają też duże hity.

Tak się składa, że mam 120+as i 90+ str ;] i w humana z full eq bije z łapy po 2-2,6k max a ze spela 5,8k
Powrót do góry Go down
Boyka
Gracz
Boyka


Posty : 115
Reputacja : -13
Dołączył : 16/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Poznań
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:53 pm

problem tu tkwi w attack speedzie, na 131 as powinno sie bic tak jak na 111 i by bylo w miare wtedy nawet te itemki mozna oslabic troche bo to jest przesada 2 itemy co daja po 20% na innych serverach db taki mag dodaje dmg a nie obniza ciosy zadawane przez innych, tu pvp polega na samym bicu z lapy albo balla, a co do msb to pisze tam ze ma 80% ale co z tego jak human niema furie i bije z tego po 1k albo i missy czasm mu wejdzie jakis wiekszy hit.
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 2:57 pm

As jest dobry, można po prostu zrobić ograniczenie do 131 asa.
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 3:53 pm

Koksik raz Ci wszedl hit 2k we mnie i placzesz ze masz 2k hity. Lama jestes i tyle. Ogarnij brollego a jak nie umiesz to nie graj.
Powrót do góry Go down
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 4:51 pm

- Zmniejszyć hity z ballów (miało to zostać zrobione, a nie zostało)
- Wywalić abso za barrier (Bezsens!)
- Zmienić ext potów
- Można humanowi z 15% dać 10%
-** AAAA i zmniejszyć DMG PICCOLA. 700 lvl - 65k :l + ball, wyobraźcie to sobie.

Im więcej będzie eq na abso, tym ciężej uwalić postać i będą się robić pvp np 3vs1, 4vs2 które są o wiele ciekawsze niż 1vs1... :l
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 5:21 pm

Jak zmniejszycie dmg z balli to zmniejszcie tez dmg z lapy na 100furie;) albo dodajcie wszystkim czar Furie i zróbcie by balle nie brały many i trafiały cały czas;) wtedy będzie równo!
Powrót do góry Go down
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 5:32 pm

Tylko, że gloverki już były osłabiane, a balle nie, a wręcz balle zostały wzmocnione... Teraz hitają tak samo jak glovery tylko, że z dystansu... Trochę bezsensu.
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 5:39 pm

Ale to bierze mane i znacznie utrudnia expienie, co za tym idzie ciężej wbić ten sam lvl. Balle też zostały osłabione, z msb mam 80% na trafienie, może chcesz tyle samo przy m gloverach? Zobaczysz jak tojest fajnie...
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 5:42 pm

rozumiem ze temat zrobiony dla rozbawienia nas, bo to co napisales jest totalnie bezsensowne.
pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Ba'al
Gracz
Ba'al


Posty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 21/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 5:51 pm

widze ze kazdy chce ulepszyc swoja profesje
wg mnie balans jest w miare dobry tylko as powinien dawac mniej speeda i mozna wtedy oslabic trochee itemy jak mag czy sb, i wtedy nie bedzie kazdy padal z samej lapy czy balla. i bedzie sie uzywac czarow ofensywnych i bedzie mozna pokazac pvp a nie tak jak teraz kto ma lepszego neta i szybciej biegnie ppm czy dash.
profesje sa w miare zbalansowane mozna tylko ulepszy buu ktory jest gownem i chyba jest 1 osoba z lastem, zwiekszyc mu damage. powiecie ze buu jest do questow blokania i sag? ale jakich kurwa questow? tu 130 gohan na barrier zrobi sam wszystkie sagi, a questow niema.
a no wlasnie mozna oslabic gohana z tym barrier jest zabijaka jakich malo.
Powrót do góry Go down
Michaelo
Gracz
Michaelo


Posty : 38
Reputacja : -7
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Warszawa
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 9:12 pm

ja nie rozumiem po co udzielają się osoby które graja andro,gohan,namek wiedzą ze za dużo bija a nie przyznają się do tego. Tak samo dlaczego każdy saiyan ma na 350lvl tyle samo hp co andro na 320lvl przecież nawet nie da się podejść do andro.
Powrót do góry Go down
Ba'al
Gracz
Ba'al


Posty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 21/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 9:15 pm

michaelo nie pierdol bo andro to gowno ;D ty masz 350 lvl wiec nie dziw sie ze nie podejdziesz xd do 500 cule
Powrót do góry Go down
Karaluszek93
Gracz
Karaluszek93


Posty : 60
Reputacja : -1
Dołączył : 31/12/2012
Płeć : Male
Wiek : 31
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 9:39 pm

Teridos widziales nasze pvp? Nie zbijalem Ci prawie nic, nawet na nas 3 mogles se stac. A Ty nas orales w sec i jeszcze masz jakies sapy do andro? Chcez zeby zjebali mu bala i jeszcze abso, moze jeszcze hp mniej per lvl i skile niech wolniej rosna. Zacznij od swojej profesji a mianowicze brolly bo jestes nie do wyjebania i to ten sajan jest przesadzony.
Powrót do góry Go down
Ba'al
Gracz
Ba'al


Posty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 21/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO EmptyPon Sty 21, 2013 9:51 pm

brolly jest dobra normalna profesja nie jest rpzesadzony tylko teridos ma wyjebanego attack speeda i ciagle kurwa o tym mowie by zmniejszy speed attack speeda o 20 skilli zeby na 125 bilo sie tak jak na 105 asie i bedzie git
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ITEMY DAJĄCE ABSO Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO Empty

Powrót do góry Go down
 
ITEMY DAJĄCE ABSO
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Niepotrzebne itemy [Sell]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły - poczekalnia-
Skocz do: