Account Maker  IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Latest Topics
Topic
History
Written by
tak dla beki XD
Drogi LAronie
DBRedemption Beat Fast Exp
500 lvl : )
[Unban] Jinvegeta kurwa obczaj wkoncu -.-
[Kupie] TAB
Poradnik o miejscach znajdowania się potworów ;P
Co dalej z DBR - Informacje, domena, remake!
Nowe Forum
[macro use] Czerwony
Sro Sty 08, 2020 11:12 pm
Sob Cze 04, 2016 9:00 pm
Nie Lis 17, 2013 5:01 pm
Sob Paź 12, 2013 12:34 pm
Sob Lut 16, 2013 2:43 pm
Pią Lut 15, 2013 1:30 pm
Pią Lut 15, 2013 11:44 am
Czw Lut 14, 2013 7:14 pm
Czw Lut 14, 2013 12:16 pm
Czw Lut 14, 2013 9:41 am











 

 ITEMY DAJĄCE ABSO

Go down 
+11
Maly Gnojek
Insuperaable
Michaelo
Ba'al
Poduszek
Teridos Mistrzem
Karaluszek93
Black Java
Boyka
Tirith
Koksik
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2013 9:52 pm

Jakbyś miał 128 atack speed oraz 101 energy to też byś robił to co ja w dodatku bił z dystansu i nie musiał podchodzić... :l
Powrót do góry Go down
Michaelo
Gracz
Michaelo


Posty : 38
Reputacja : -7
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Warszawa
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2013 9:53 pm

Ba'al napisał:
michaelo nie pierdol bo andro to gowno ;D ty masz 350 lvl wiec nie dziw sie ze nie podejdziesz xd do 500 cule
czytałeś co napisałem ? ze z ledwością podchodzę do andro z tym samym lvl i mam tyle hp co on a myślę ze saiyan powinien mieć więcej skoro nie ma follow . Nigdy się nie spotkałem z tym aby andro miał tyle co goku na tych samych levelach myślę ze po remake to będzie naprawione.
Powrót do góry Go down
Ba'al
Gracz
Ba'al


Posty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 21/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2013 9:56 pm

watpie ze ma tyle samo moze masz tylko troche wiecej ale wbijesz level to bedziesz mial duzo wiecej bo masz 35hp na level a andro 25!! wiec bez jaj:)
Powrót do góry Go down
Insuperaable
Gracz
Insuperaable


Posty : 45
Reputacja : -1
Dołączył : 08/01/2013
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Gdynia
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2013 11:12 pm

Gram andro i andro to gowno .... Fajnie sie gra jak zajebiscie ogarniasz ale jak ktos podejdzie to padasz jak za przeproszeniem szmata i nikt mi nie powie ze nie, wiec hity z balla, abso itp nie powinny zostac zmienione, moim zdaniem tylko powinien byc exhaust na poty wiekszy i attack speed zmniejszony, jak ktos chce wystac i miec hita jak teriodos to niech sobie wyskilluje i nie zazdrosci, bo samo to sie nie wbilo, a jak sa tacy przeciwnicy to jest wlasnie wieksza zabawa, a o to wlasnie tutaj chodzi, wbic skille wbic lvl i ciskac na pvp Happy Smile

Pozdrawiam Insuperaable Happy Smile
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2013 11:38 pm

To jest coś w stylu "andro jak ma dużego asa, i jest dobry gracz, itp to mnie zabija, więc powinien być gorszy!" OKEJ! dziś zabił mnie Spryciarz, TUFFLEM! więc prosze żeby mu zmniejszyli ilość hp(bo nie mogłem mu całego zabrać!) bił mnie z łapy z dużym as- zmniejszcie mu dmg i as!, a do tego używał spelli!- cziter, spelle w pvp powinny byc zakazane bo jak by ich nie używał to by mnie nie zabił! do tego za każdym razem jak go biłem to się leczył. To jest przesadzone, nie powinien sie leczyć tak bezczelnie jak już zjadam mu pół hp;/...
Powrót do góry Go down
Maly Gnojek
Gracz
Maly Gnojek


Posty : 17
Reputacja : 0
Dołączył : 13/01/2013
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Tarnow
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 6:25 am

Powiem tyle za majac 80 str goku sayianem bije po 2,5 k do 3.. Brolly majac 75 str bije prawie 3,5 k wiec to brolly powinien miec cos zmienione a goku podniesc mu troche dmg.. Tak jak i z czarow jest to samo majac wiekszy ki level gokiem nie udeze nawet 2,5 k z Genki Dama, a brolly z Bakuhatsuha bije po 3k a ma mniejsz ki level .. pzdr Happy Smile
Powrót do góry Go down
Ba'al
Gracz
Ba'al


Posty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 21/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 7:59 am

hehe tylko ze goku ma wiecej hp, ale zgodze sie moglby wiecej bic z ttk, ale popatrz co ma taki buu powiedziec ma bardzo duzo hp tylko ono mu jest do niczego nie potrzebne a geno bije tak jak goku z ki blastow XDD
Powrót do góry Go down
Evilek
Gracz
Evilek


Posty : 4
Reputacja : 0
Dołączył : 30/12/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 12:14 pm

No może goku bije mniej z genki damy od brolliego z bakuhatsuhy ale ma ttk z którego bije po 25k na 350?
Powrót do góry Go down
Giants
Gracz
Giants


Posty : 33
Reputacja : 1
Dołączył : 12/01/2013
Płeć : Male
Skąd : Suwałki
Państwo : United States
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 5:05 pm

Dziwie się wam, czepiacie się tylko tych ras które mają abso. O tym, że sayianie mają furie nawet nie wspomnicie, o tym, że ich łapa zabija wszystko i wszystkich w kilka sekund to jest sprawiedliwe? Jeszcze biorąc pod uwagę, że na elfie taki saiyan ustawi auto follow + auto target to jest kosa. Human na małym lvl'u to jest dno.

@down
No dobrze, ale z ball'a nie zawsze trafisz + tak samo jak nie masz skilli to nic nie zdziałasz. Oh My God Group


Ostatnio zmieniony przez Giants dnia Wto Sty 22, 2013 5:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Teridos Mistrzem
Gracz
Teridos Mistrzem


Posty : 69
Reputacja : 6
Dołączył : 09/08/2012
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 5:08 pm

Każdy płacze, że Sayianie biją mocno z łapy bo mają furie... Popatrz na to, że jeżeli nie masz skillów to gówno uderzysz z łapy. A i taki human, piccolo czy gohan, biją porównywalnie z balla... Nie patrzcie na to, że ktoś ze 130 as'em bije combo za 40k... tylko patrzcie na each hit... ja max'a mam za 13,5k a niektórzy z mniejszym distem niż ja str biją z ballów do 12k :l
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 5:22 pm

Dobra koniec pie*dolenia, płaczecie że jeżeli ktoś ma skille to bije mocno. Teridos masz takie skille że każdego też upierdolisz, więc nie mów że human jest za dobry. A z balli myślisz że hity sie nie nakładają? To działa na takiej samej zasadzie... Chociaż z balli ciężej, bo z msb jest tylko 80% szans na trafienie. Jeżeli chcecie zróbcie jakąś petycje o server gdzie będzie można grac tylko brollim, wtedy k*rwa będzie sprawiedliwie.
Powrót do góry Go down
Poduszek
Gracz
Poduszek


Posty : 72
Reputacja : 0
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 5:41 pm

Black Java twoje komenty są najlepsze Smile myslimy tak samo i rzeczywiscie human tutaj tylko ze skillami cos zrobi bo edb jest ponizej przecietnej
Powrót do góry Go down
Ba'al
Gracz
Ba'al


Posty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 21/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 9:11 pm

widze ze kazdy chce tylko dojebac swoja profesje. mam nadzieje ze laron czy kto tam robi ten server nie bedzie was tu sluchal bo profesje sa w miare zbalansowane tylko jak juz znow mowie ten pierdolony attack speed zaszybko bije gdyby bilo sie na 125 as tak jak na 105 albo i na 115 to juz by bylo lepiej, wtedy by bylo bardziej wyrownanie do tych profesji co bija z balli albo nie maja furie, poniewaz rownie wazne bylyby spelle, skill ene itd a teraz to sie tylko wbija as i z samej lapy tyra ;D
Powrót do góry Go down
arra
Gracz
arra


Posty : 10
Reputacja : 1
Dołączył : 13/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 2/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 9:20 pm

sadze ze najlepszym rozwiazaniem byl by podzial na sety czyli moj pomysl wygladal by tak.

Sayian Set= Sayian Detektor (10 arma) wrazie czego moge poprosic o zrobienie grafiki takiego helmu do sayian setu / Sayian arm/Sayian legs/Sayian boots caly set dawal by 10% abso na wszystko oraz 100 hp i ki na sekunde

Mistic Set= Mistic turban/Mistic legs/Mistic armor (w tym wypadku wykasowac 5% dmg i zostawic go jako sam armor)/Mistic bootsy caly set dawal by 20% abso na all oraz 200 hp i ki na sekunde za caly set

Kibito set= Kibito legs/Kibito shirt (wykasowac 10% dmg)/Kibito boots/ Oraz dlatego ze nie ma kibito helmetu to dodac do seta Maga czyli caly ten set dawal by nam 30% abso na wszystko oraz 10% dmg z ki ponad to 300 hp i ki na sekunde za caly set.
Powrót do góry Go down
Ba'al
Gracz
Ba'al


Posty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 21/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 9:45 pm

tak i 50% abso za aola a damage pokasowac i tak zaduzo z czarow sie bije same spamy leca tu nikt z lapy nie zaznacza nawet tylko spamuja obszarowki bo taki damage ma a ty chcesz go oslabic zabierajac damage kibito shirt i m shirt genialny pomysl arra na tutora
Powrót do góry Go down
Michaelo
Gracz
Michaelo


Posty : 38
Reputacja : -7
Dołączył : 19/12/2012
Płeć : Male
Skąd : Warszawa
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 10:45 pm

ja nie wiem co na tym forum sie zaczyna dziać ale takie głupoty pier... za przeproszeniem ze nie da się tego czytać andro bronią swojej profesji ale taka jest prawda ja goku ze 121as 95ene podchodzę do andro ze 111as 70ene i nie mogę wyrobić jak dostane parę strzałów z kulki i edb a jak już podejdę to porostu padam as jest dobry tylko zrobić questy na itemki które dają abso wtedy walki były by bardziej rozmaite a nie obniżać abso z itemków 1vs1 na pewno by się nie zabili wiec już było by ciekawiej.
Laron niech zamyka temat zrobi sobie goku ze 350lv 121 as 100ene i fresh niech sobie zrobi andro Laron niech sobie weźmie 2x mystic glover,kibito shirt,m turban,m legs m, bootki andro to samo tylko msb i zobaczą jak to naprawdę wygląda a pozniej z full eq niech tez zobaczą.Z tego co wy piszecie nie da się wywnioskować nic po za wasza głupota. Również innymi profesjami niech sprawdza i wywnioskują co trzeba poprawić w jakiej profesji

ja się już wypowiedziałem co o tym twierdze więc niech laron porówna nie 2 profesje tylko wszystkie pokolei black java w miare mozliwosci przed remake bo to myślę ze najlepszy czas na to był by i wtedy on zadecyduje co ma być zrobione a nie wy bo wy po za pierdoleniem i nabijaniem postow nic nie wymyśliliście sensownego do tego tematu przez 10postów !


Ostatnio zmieniony przez Michaelo dnia Wto Sty 22, 2013 11:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ba'al
Gracz
Ba'al


Posty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 21/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 10:52 pm

hehehe ja cie michal lubie ale jestes debil ;D
bo jak ty z itemow od abso masz tylko mistic legi to sie nie dziw ze nie wystoisz ale taka prawda ze andro niema furie male hity wchodza rzadko jakis wiekszy i wiele z nich nie trafia tobie na furie non stop takie same hity wchodza wiec nie pierdol Happy Smile
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 11:03 pm

Oczywiście żeby obniżyli asa i all, wtedy Saiyany i half-saiyany rozpie*dolą każdego. Nie ma sensu, jak LAron będzie robił server pod graczy i ich słuchał(w tym przypadku to praktycznie sami brolly i goku:D!) to na końcu będą do grania tylko 2 profesje. Human nie jest zły, tak samo jak goku i brolly, polepszone powinny zostać profesje typu Buu, Cell, które na prawde nic nie robią.
As nie musi być zmniejszony, tylko powinno zostać wprowadzone ograniczenie że 131as toMAX i więcej nic nie daje.
Powrót do góry Go down
Ba'al
Gracz
Ba'al


Posty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 21/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 4/4 - zbanowany

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptySro Sty 23, 2013 8:50 am

tylko ze java as powyzej 131 ma tylko 1 osoba i to ta ktora nie gra a takie osoby jak teridos czy orophin, jest to brolly i gohan na furie rozpierdalaja kazdego z samego glova czy lapy a co do cella to nie wiem jak ta profka wyglada ale buu napewno do polepszenia
Powrót do góry Go down
Black Java
Gracz
Black Java


Posty : 61
Reputacja : 3
Dołączył : 15/01/2013
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 1/4 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptySro Sty 23, 2013 11:29 am

To wina nie leży w asie, bo jeżeli wbiją go więcej to i tak będą zabijać. Ja bym wprowadził ograniczenie na 131as. Wtedy każdy mógłby w miare szybko osiągnać tą granice i wbijać lvl. Co do nich, to trzeba mieć abso żeby się z nimi bić, ale gohan jest zbyt mocny. Nie dość że ma chyba najlepszy spell, ma balle, oraz ma FURIE. Wszystko było by w porządku gdyby nie ta jego barrierka. Postać która robi niesamowity dmg jest bardziej wytrzymała od buu. Wydaje mi się że postać z takim dmg powinna być bardzo papierowa.
Powrót do góry Go down
LAron
Twórca Serwera
LAron


Posty : 277
Reputacja : 6
Dołączył : 12/05/2012
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Katowice
Państwo : Poland
Poziom ostrzeżeń : 0 ostrzeżeń

ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 EmptySro Sty 23, 2013 11:49 am

Spam się robi, zamykam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ITEMY DAJĄCE ABSO   ITEMY DAJĄCE ABSO - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
ITEMY DAJĄCE ABSO
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Niepotrzebne itemy [Sell]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły - poczekalnia-
Skocz do: